100% SATYSFAKCJI KAŻDEGO NASZEGO KLIENTA

Skup starych maszyn rolniczych

Skup maszyn rolniczych działa nieprzerwanie od wielu lat, niosąc tym samym pomoc rolnikom we wszystkich sytuacjach. Jeżeli potrzebujesz gotówki lub chcesz oddać swoją starą maszynę rolniczą do skupu bez problemowo, trafiłeś doskonale. Nasi specjaliści zawsze ci pomogą. Wystarczy iż wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a  na podstawie otrzymanych informacji dokonają rzetelnej wyceny.

 
Jako główna firma w Polsce skupująca maszyny rolnicze oferujemy również wymianę starych maszyn na zupełnie nowe. Współpracujemy z szeregiem producentów, zapewniając najlepsze ceny na rynku za nowy sprzęt. Jako jedyni oferujemy bezpośredni zakup starych maszyn i dostarczenie nowych za jedną transakcją.

Skup maszyn Rolniczych lub wymiana na nowe

Jako profesjonalny skup maszyn odkupimy  stare sprzęty rolnicze z możliwością dostarczenia zupełnie nowych. Dzięki bliskiej współpracy z producentami zapewniamy najlepsze ceny na rynku. Dzięki temu zdejmujemy z ciebie skomplikowany oraz drogi proces napraw urządzenia lub pojazdu, który może nie przynieść efektów.  Zadzwoń więc już teraz.

Skup przyczep, ciągników, siewników

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie zapewnić odbiór każdej maszyny. Nie ograniczamy się tylko do ciągników rolniczych. Chętnie przyjmiemy wszelkie maszyny uprawowe, kombajny, kosiarki, przyczepy itp. Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego, by uzyskać szczegółową wycenę.

Jakie maszyny odkupi skup maszyn rolniczych ?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Skup starych maszyn rolniczych w całej polsce

Kilka rzeczowych informacji.

Działamy kompleksowo prowadząc skup starych maszyn rolniczych

W wielu profilach działalności naszej firmy wyróżnić możemy skup starych maszyn rolniczych. mamy świadomość że wielu rolników korzysta z leciwych maszyn. Dlatego by dać 100% zadowolenia wszystkim naszym klientom odkupimy również takie maszyny rolnicze. Możesz być pewny że prowadzimy skup ciągników rolniczych takich marek jak Ursus, Zetor czy Belarus. Nie ważne czy będą to modele ursus c360 Mtz 82 czy Zetor k-25. Możesz być pewny że kupimy je wszystkie, nieważne czy posiadają napęd 4×4 czy nie. Czy posiadają silniki trzy, cztery lub sześcio cylindrowe. Dla nas nie jest ważne czy maszyny rolnicze są ładne czy nadają się tylko do remontu. Nasz skup starych maszyn rolniczych działa kompleksowo odkupując wszystkie maszyny rolnicze.

Jakie maszyny rolnicze odkupimy?

Interesują nas wszystkie maszyny jakie wykorzystywane są w gospodarstwie. Kupujemy przyczepy rolnicze sztywne oraz wywrotki. Interesują nasz kombajny zbożowe kosiarki dyskowe i kosiarki bębnowe. Z chęcią kupujemy pługi siewniki oraz wszelki sprzęt uprawowy. Jednym słowem w naszym skupie starych maszyn rolniczych sprzedaż wszystko!

 

Posiadasz nieużywany sprzęt rolniczy? Nie pozwól mu niszczeć zamień go w gotówkę!

 W każdym gospodarstwie są stare maszyny rolnicze które nie spełniają już swojej roli. bardzo często właściciele mają sentyment do tych maszyn rolniczych. Często te maszyny rolnicze służyły bezawaryjnie wiele lat. Teraz zapomniane często sfatygowane upływem czasu. swoją w stodołach lub co gorsza pod chmurką tylko niszczejąc i tracąc na wartości. Tu właśnie pojawia się nasza firma która prowadzi skup maszyn rolniczych takich jak te. Proszę się nie obawiać nie potniemy ich na złom. Każdą maszynę rolniczą odnowimy tak by dalej służyła i cieszyła starszym rolnikom.

Nasz skup maszyn rolniczych odkupi taki ciągnik rolniczy ja ursus c360, 1014 czy 912.

Takie ciągniki wykorzystywane są do tej pory praktycznie w każdym gospodarstwie, niezależnie od wielkości. Potocznie zwane sześćdziesiątki były produkowane na przestrzeni wielu lat. Pierwsze modele to były ursusy c 4011. Te ciągniki posiadały miękką oś przednią oraz inny układ kierowniczy. Amortyzowaną przednią oś posiadały także Ursusy c355. Tych ciągników było naprawdę wiele na naszych wsiach i wielokrotnie służą po dziś dzień. Wszystkie te ciągniki rolnicze odkupi nasz skup starych maszyn rolniczych.

Popularność tych ciągników jest tak duża do tej pory gdyż koszty utrzymania są dość małe. Do tego spalanie jest niskie co najważniejsze ciągniki te charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Wielokrotnie działają po dzień dzisiejszy nieprzerwanie od lat siedemdziesiątych. Dzisiaj wielu rolników nie używa tych ciągników. Nie pozwól na powolnie niszczenie swoich traktorów i utratę ich wartości. Nasz skup starych maszyn rolniczych pozwoli na zamianę tych maszyn w gotówkę.

Pamiętaj że nasz skup maszyn rolniczych działa kompleksowo.

Dla nas nie jest ważne gdzie mieszkasz. Czy to jest województwo kujawsko pomorskie, wielkopolskie czy dolnośląskie. Dojedziemy w każdy kraniec polski. Posiadamy własny transport dlatego nasz skup ciągników rolniczych i innych starych maszyn rolniczych odbierze wszystko z każdego krańca polski.

Na przestrzeni lat naszego skupu maszyn rolniczych obsłużyliśmy już setki klientów. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i istnieje możliwość wymiany maszyn rolniczych na nowe lub inne używane dostępne w naszej ofercie. Nasze maszyny rolnicze zawsze pochodzą z zaufanego źródła oraz każdorazowo szczegółowo informujemy o stanie naszych maszyn rolniczych. Działamy dla was nieprzerwanie cały tydzień. Więc bez obaw możesz zadzwonić już teraz.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną