Skup maszyn rolniczych

Kraków

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Bolesławiec

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Kraków i skup maszyn rolniczych Małopolskie mają na uwadze to, by stawka cenowo oferowana za każdą maszynę oraz sprzęt rolniczy była najwyższa na dany moment na polskim rynku. Jesteśmy w stanie skupić od Ciebie wszystkie maszyny: te, które są nowe, stare, niekompletne oraz uszkodzone. Odbiór maszyn w przypadku naszego skupu zawsze ma miejsce przez cały rok. Dbamy o to, by realizacja kompletnego zgłoszenia miała miejsce w całej Polsce. Zapewniamy szybką realizację nadesłanych do nas zgłoszeń, które zawierają wszystkie informacje. Zawsze odkupujemy każdy ciągnik rolniczy, sprzęty rolnicze i maszyny bez względu na ich stan, czy rok produkcji. W zgłoszeniu powinieneś zawrzeć:

 • zdjęcie,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwaną cenę.

Nie zwracamy uwagi na liczbę odkupowanych od jednego klienta maszyn. Dbamy o to, by wszystkie realizacje zgłoszeń były realizowane bez zbędnej zwłoki. Płatność ma miejsce gotówką i jest wypłacana po podpisaniu umowy oraz podczas odbioru maszyny. Szybka wycena w przypadku naszej firmy za każdym razem jest normą. Zawsze jesteśmy w stanie zaoferować najwyższe stawki na rynku. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za odbiór oraz transport sprzętu. Zapewniamy także minimalną liczbę dokumentów.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze – które skupujemy?

Skup maszyn rolniczych Kraków dba o to, by realizacja zleceń odbywała się w całej Polsce. Nie zwracamy uwagi na to, w jakim konkretnie miejscu zlokalizowana jest dana maszyna, czy dowolna liczba ciągników. Płatność za maszynę rolniczą zawsze jest gotówkowa. Maszyny rolnicze jesteśmy w stanie odkupić w dowolnym stanie, za każdym razem oferując najwyższą stawkę w Polsce. Nasz skup odkupuje następujące maszyny: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Maszyny rolnicze w całej Polsce – które odkupujemy?

Zawsze odkupimy każdą maszynę rolniczą. Nie ma dla nas znaczenia miejsce Twojego zamieszkania, gdyż bez względu na nie oferujemy najwyższą stawkę w całym kraju. Skup maszyn rolniczych Kraków swoją działalność prowadzi w każdym województwie. Kraków, jak i inne miasta oraz wsie w województwie Małopolskie to miejsca, które są tymi, do których na pewno dotrzemy w celu realizacji transakcji skupu wszystkich sprzętów.

Skup ciągników rolniczych – skupujemy w całej Polsce

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki to tylko niektóre z propozycji maszyn, które znajdują się w kręgu naszych skupowych zainteresowań. Świadczone przez nas usługi dotyczą także starych, uszkodzonych, czy niekompletnych maszyn. Jesteśmy skłonni odkupić także te z niejasną sytuacją prawną. Skup ciągników rolniczych w każdym stanie zdecydowanie nas wyróżnia.

Skup uszkodzonych maszyn oraz ciągników

Stare, niekompletne, uszkodzone czy stare maszyny rolnicze są tymi, które chętnie od Ciebie odkupimy. Nie musisz inwestować w koszty naprawy, które często przewyższają zysk związany ze sprzedażą danego sprzętu. Nasz skup zadba o to, by odkupić od Ciebie każdą liczbę ciągników bez konieczności zamieszczania ogłoszenia w Internecie. To pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu związanego z zamieszczaniem ogłoszenia oraz wyszukiwaniem klienta we własnym zakresie. To także dodatkowo sprawi, że zwolnisz wolne miejsce na swojej posesji. Nasz skup wyróżnia się tym, że zawsze zapewniamy najwyższą stawkę w całej Polsce. Cechują nas także minimalna liczba dokumentów oraz wypłata gotówki przy odbiorze sprzętu, która ma miejsce po podpisaniu umowy.

Minimum dokumentów oraz szybka gotówkowa realizacja płatności

Maszyny rolnicze dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych pozwolą Ci na zarobienie dodatkowych pieniędzy niezależnie od tego, ile sprzętów masz na sprzedaż. Nasz skup ma na uwadze to, by dzięki otrzymanemu przez nas kompletnemu zgłoszeniu sprawnie można było przystąpić do jego realizacji. Zdecydowanie wyróżnia nas najwyższa stawka na polskim rynku. Za każdym razem skupujemy także starsze, niekompletne maszyny oraz sprzęty z niejasną sytuacją prawną. Płatność za każdą maszynę ma miejsce gotówką po podpisaniu umowy oraz przy odbiorze sprzętu. Nigdy nie pobieramy dodatkowych kosztów za odbiór oraz transport maszyny.

Maszyny rolnicze – skup starszych sprzętów

Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Kraków odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Nie ma dla nas znaczenia ich stan techniczny oraz rok produkcji. Nie ma konieczności poświęcania czasu na samodzielne wyszukiwanie nabywcy. Skup sprzętów w naszej firmie za każdym razem przebiega bardzo sprawnie. Jest to związane z nadesłaniem do nas kompletu dokumentów. Odbiór oraz transport sprzętów z dowolnego miejsca w kraju za każdym razem jest bezpłatny, gdyż koszty są po naszej stronie. Za każdym razem wypłacamy gotówkę przy odbiorze maszyny oraz po podpisaniu umowy.

Skup maszyn rolniczych Kraków – najkorzystniejsza oferta w całej Polsce

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki jesteśmy skłonni odkupić od wszystkich firm, które posiadają ciągniki rolnicze lub innego typu maszyn rolniczych. W zakresie skupu maszyn rolniczych jesteśmy skłonni odkupić wszystkie maszyny od rolników, czy osób prywatnych. Zawsze zapewniamy najwyższe stawki w całym kraju. Skup maszyn rolniczych działa już od wielu lat, dzięki czemu prowadzony przez nas skup przez cały czas zyskuje coraz większe grono odbiorców. Nasz skup maszyn rolniczych Małopolskie każdorazowo oferuje odbiór oraz transport maszyn bez żadnych dodatkowych kosztów. Naszym wyróżnikiem jest także minimalna liczba dokumentów.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Małopolskie – skup wszystkich maszyn w kraju

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie pozwala pozyskać dodatkową gotówkę. Mnogość maszyn rolniczych i ciągników ma wpływ na to, że klientom oferujemy nasz skup maszyn i ciągników. Maszyny rolnicze w przypadku naszej firmy są skupowane w każdym stanie. Nie zwracamy uwagi na ich stan techniczny, rok produkcji, czy specyfikację. Jako klient w żadnym przypadku nie ponosisz kosztów związanych z odbiorem oraz transportem sprzętu. Te są realizowane przez nasz skup bez żadnych dodatkowych kosztów.

Skup ciągników rolniczych Małopolskie – najkorzystniejsza oferta w Polsce

Skup zawsze ma na uwadze zadowolenie obu stron z przeprowadzonej transakcji. Kluczowe jest nadesłanie do nas kompletu informacji, gdyż na takie zgłoszenia odpowiadamy jeszcze sprawniej. Prowadzony przez nas skup odkupuje: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Jesteśmy skłonni dojechać do różnych lokalizacji w całej Polsce. Pamiętaj o tym, że nie ponosisz w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów. Naszym wyróżnikiem są także minimalna liczba dokumentów oraz wypłata gotówki przy odbiorze sprzętu.

Zbycie maszyn rolniczych przez ich właściciela

Samodzielny skup sprzętów rolniczych zajmuje dużo czasu i nie w każdym przypadku musi zakończyć się powodzeniem. Dodatkowo nigdy nie można mieć pewności odnośnie do tego, że daną maszynę uda się sprzedać za satysfakcjonującą zbywcę cenę. Wszystkie maszyny i niezliczona liczba ciągników znajdują się w kręgu naszych skupowych zainteresowań. Dla Ciebie to dodatkowo okazja zarobienia pieniędzy przy jednoczesnym zyskaniu wolnej przestrzeni. Miej na uwadze to, że błyskawicznie odpowiadamy na wysłane do nas zgłoszenia bez względu na rok produkcji, stan techniczny, czy specyfikację maszyn.

Wypłata pieniędzy gotówką przy najwyższych stawkach w Polsce

Wszystkie maszyny, które są dostępne do kupienia w Internecie mają różną cenę mimo tego samego typu sprzętów. Skup ciągników takich jak john deere przy zakupie w naszym skupie ma jedną cenę, która już nie podlega negocjacji, gdyż jest ona najwyższa. Nie ma dla nas znaczenia marka, specyfikacja, czy rok produkcji danej maszyny.

 

Skup ciągników i różnego typu maszyn ma miejsce przez cały rok za najlepszą cenę w całym kraju. Płatność jest gotówką za wszystkie maszyny rolnicze, a nasz skup zawsze gwarantuje także minimum formalności.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną