100% SATYSFAKCJI KAŻDEGO NASZEGO KLIENTA

Skup maszyn rolniczych Toruń

Skup maszyn rolniczych Toruń działa nieprzerwanie od wielu lat, niosąc tym samym pomoc rolnikom we wszystkich sytuacjach. Jeżeli potrzebujesz gotówki lub chcesz oddać maszynę rolniczą do skupu bez problemowo, trafiłeś doskonale. Nasi specjaliści zawsze ci pomogą. Wystarczy iż wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a  na podstawie otrzymanych informacji dokonają rzetelnej wyceny.

Skup maszyn uszkodzonych lub niekompletnych

Jako profesjonaliści odbieramy również maszyny, które są niekompletne lub uszkodzone. Dzięki temu zdejmujemy z ciebie skomplikowany oraz drogi proces napraw urządzenia lub pojazdu, który może nie przynieść efektów.  Zadzwoń więc już teraz.

Skup przyczep, ciągników, siewników

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie zapewnić odbiór każdej maszyny. Nie ograniczamy się tylko do ciągników rolniczych. Chętnie przyjmiemy wszelkie maszyny uprawowe, kombajny, kosiarki, przyczepy itp. Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego, by uzyskać szczegółową wycenę.

Jakie maszyny odkupi skup maszyn rolniczych Toruń?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Skup maszyn rolniczych Toruń

Kilka rzeczowych informacji. 

Zostawienie maszyn rolniczych w Toruń skupie jest idealnym rozwiązaniem dla rolników, którzy nie mają czasu na długotrwałe przygotowywanie maszyn do sprzedaży. Jest to pewna forma sprzedaży z gwarancją braku roszczeń z naszej strony. Nasz skup maszyn rolniczych Toruń gwarantuje, że sprzedaż nastąpi na miejscu, bez zbędnych formalności w cenie najlepszej na rynku. Każda transakcja jest upraszczana w ten sposób, by wszelkie formalności jak najbardziej zminimalizować. Gotówka zawsze wypłacania jest natychmiast wprost do Państwa rąk.

Skupujemy maszyny każdego rodzaju i każdej marki bez względu na stan. Interesują nas sprzęty każdego rodzaju w tym przyczepy rolnicze, kombajny zbożowe, ciągniki rolnicze. Odkupimy maszyny niższej klasy, jak i również te całkiem nowe. Na miejscu dokonujemy uczciwej wyceny, która zawsze jest z korzyścią dla naszego klientaJesteśmy przekonani, iż pozytywnie zaskoczymy każdego z naszych klientów, ceną, jaką zaproponujemy za sprzęt.

W sferze naszych zainteresowań są sprzęty w każdym stanie technicznym. Jeśli maszyna jest uszkodzona lub niekompletna również dokonamy jej wyceny. Nasz skup maszyn rolniczych Toruń zainteresowany jest sprzętem w każdym stanie. Zakupimy sprzęt rolniczy świetnie utrzymany, który nie nosi śladów użytkowania, jak również i uszkodzone starsze maszyny, które lata świetności mają już dawno za sobą. Interesują nasz wszystkie pojazdy. Więc gdy ktoś sądzi, że jego ciągnik, kombajn czy przyczepa rolnicza nadaje się tylko na złom, prawdopodobnie zaproponujemy kwotę wyższą. Gdy z innych względów nie jesteście przekonani, że bezproblemowo znajdziecie nabywcę na waszą maszynę rolniczą, również zgłoście się do nas. Co ważne działamy na terenie całej Polski, więc kilometry nas nie ograniczają.

 

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną