Skup maszyn rolniczych

Rabka Zdrój

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Rabka Zdrój

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Rabka-Zdrój i skup maszyn rolniczych Małopolskie mają na uwadze to, by oferowane przez nie stawki za skup danego sprzętu rolniczego były najwyższe na polskim rynku. Jesteśmy w stanie odkupić dowolne maszyny: uszkodzone, niekompletne, stare i nowe oraz te z niejasną sytuacją prawną. Różnorodność maszyn wpływa na to, że chętnie odkupujemy wszystkie sprzęty. Nie ma dla nas znaczenia to, w którym województwie się znajdują. Wszystkie sprzęty rolnicze, maszyny oraz każdy ciągnik rolniczy chcemy odkupić bez względu na ich stan techniczny. Aby transakcja została zrealizowana, wyślij do nas:

 • zdjęcia,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwaną cenę

Zawsze jesteśmy skłonni odkupić od Ciebie dowolną liczbę maszyn za najwyższą stawkę na całym polskim rynku skupowym. Płatność ma miejsce gotówką. Nasz pracownik zadba o pojawienie się u Ciebie z kompletem dokumentów w jak najkrótszym czasie od wysłania przez Ciebie zgłoszenia. Szybka wycena w naszym przypadku jest normą, tak, jak najwyższe stawki skupowe w Polsce. Pamiętaj także o tym, że nigdy nie ponosisz żadnych kosztów odnośnie do odbioru oraz transportu danego sprzętu z terenu kraju.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Jakie maszyny rolnicze skupujemy?

Skup maszyn rolniczych Rabka-Zdrój dba o to, by prowadzona przez nas firma swoje usługi świadczyła na terenie całego kraju. Odkupujemy dowolną liczbę ciągników oraz każdą maszynę rolniczą. Bez znaczenia są dla nas jej rok produkcji, czy specyfikacja ze stanem technicznym. Płatność zawsze jest gotówkowa, a maszyny rolnicze skupujemy niezależnie od pory roku, nie patrząc na ich lokalizację. Nasz skup zawsze odkupuje następujące maszyny: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Maszyny rolnicze w całej Polsce – jakie odkupujemy?

Zawsze jesteśmy skłonni skupić każdą maszynę rolniczą bez względu na jej lokalizację oraz miejsce Twojego zamieszkania. Zbycie maszyn rolniczych Rabka-Zdrój odbywa się sprawnie, jeśli zadbasz o wysłanie do nas kompletnego zgłoszenia. Rabka-Zdrój, jak i pozostałe miasta i wsie w województwie Małopolskie są lokalizacjami, do których na pewno uda nam się dotrzeć w celach skupowych. Nie będziesz ponosić za to żadnych dodatkowych kosztów związanych z naszym dojazdem, czy transportem maszyny.

Skup ciągników rolniczych – odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki są tylko przykładowymi maszynami, które odkupimy od Ciebie w dowolnym momencie. Nasze usługi są realizowane w taki sposób, by miały zastosowanie również w przypadku niekompletnych, starych i uszkodzonych maszyn. Mamy także doświadczenie w przypadku tych z niejasną sytuacją prawną, gdyż nasz skup ciągników rolniczych ma doświadczenie przy skupie maszyn rolniczych w każdym stanie.

Ciągły skup uszkodzonych ciągników i maszyn

Maszyny rolnicze, które są stare, nowe, niekompletne, uszkodzone, czy też z niejasną sytuacją prawną są przez nas odkupowane. Koszty naprawy są wysokie i niekoniecznie muszą być opłacalne, gdyż nasz skup odkupuje wszystkie maszyny rolnicze oraz każdą liczbę ciągników. Zamieszczanie ogłoszenia online nie jest gwarancją sukcesu. Odwrotnie sytuacja przedstawia się w przypadku prowadzonej przez nas firmy. Zawsze odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia i płacimy najwyższą stawkę na całym rodzimym rynku skupowym. W ten sposób udaje Ci się zarobić dodatkowe pieniądze i nie musisz tracić czasu na poszukiwanie klienta we własnym zakresie. Odbiór i transport maszyn za każdym razem jest bezpłatny.

Płatność gotówką oraz minimalna liczba dokumentów

Maszyny rolnicze dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych nie muszą już dłużej zajmować miejsca na Twojej posesji. Nie ma dla nas znaczenia to, ile sprzętów chcesz zbyć. Nasz skup ma na uwadze to, by zawsze ekspresowo odpowiadać na nadesłane do nas zgłoszenia, które są kompletne. Nie zwracamy uwagi na stan techniczny danej maszyny, a płatność jest gotówkowa i taka sama pod względem stawki w całym kraju.

Maszyny rolnicze – zbycie starych maszyn i sprzętów

Skup maszyn rolniczych Rabka-Zdrój odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Nie zwracamy uwagi na ich rok produkcji, specyfikację, czy stan techniczny. Wyszukiwanie klienta we własnym zakresie zajmuje dużo czasu i nie musi zakończyć się powodzeniem. Zbycie sprzętów niekoniecznie jest błyskawicznym zadaniem, jeśli będziesz działać samodzielnie. Skorzystanie z usług naszej firmy jest dla Ciebie gwarancją najwyższej stawki w całej Polsce bez względu na lokalizację. Odbiór oraz transport dowolnej liczby sprzętów jest bezpłatny, więc tym bardziej warto mieć na uwadze nasz skup. Rozliczenie za każdym razem jest gotówkowe.

Skup maszyn rolniczych Rabka-Zdrój – najlepsze stawki w Polsce

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki jesteśmy skłonni odkupić od każdej z firm, które mają ciągniki rolnicze lub innego typu sprzęt rolniczy. W zakresie skupu maszyn rolniczych jesteśmy zainteresowani odkupieniem maszyn od osób prywatnych oraz rolników. Zawsze gwarantujemy najwyższe stawki w całej Polsce. Zbycie maszyn rolniczych jest popularne od wielu lat i prowadzony przez nas skup wyróżnia się w zakresie skupu maszyn rolniczych Małopolskie. To gwarancja dobrej ceny przy jednoczesnym zadbaniu o zaproponowanie najwyższych stawek za daną maszynę w Polsce. Jej lokalizacja jest dla nas nieistotna.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Małopolskie – odkupujemy każdy sprzęt rolniczy

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie maszyn rolniczych i ciągników pozwala klientom na szybki dopływ gotówki. Skup maszyn i ciągników swoją działalność prowadzi już od wielu lat. Skupujemy wszystkie maszyny rolnicze oraz inne sprzęty, które są niekompletne, nowe, stare i zajmują miejsce na Twojej posesji.

Skup ciągników rolniczych Małopolskie – czysty zysk dla klienta

Skup jest gwarancją najwyższej stawki na polskim rynku. Nigdy nie pobieramy dodatkowych opłat za odbiór i transport dowolnej liczby maszyn bez względu na jej lokalizację. Nasz skup jest skłonny odkupić: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Odbiór odbywa się w uzgodnionym przez obie strony terminie. Skup sprzętów jest szybkim sposobem na pozyskanie dodatkowych funduszy. Wypłata gotówką ma miejsce po podpisaniu umowy i przy odbiorze sprzętu.

Sprzedaż zbędnych sprzętów rolniczych

Zbycie sprzętów rolniczych to szybki dopływ gotówki za maszynę rolniczą, która i tak zajmuje miejsce na posesji. Dowolne maszyny i niezliczona liczba ciągników są przez nas chętnie skupowane bez względu na porę roku. Nieistotne są dla nas ich sytuacja prawna, specyfikacja, czy stan techniczny. Skupujemy także te sprzęty rolnicze, które są uszkodzone i niekompletne. Nie muszą już dłużej zajmować miejsca na Twojej posesji.

Najwyższe stawki w całym kraju za skup maszyn rolniczych

Maszyny mimo tego samego typu sprzętów, których sprzedaż odbywa się w Internecie, różnią się między sobą ceną. Nasz skup ciągników takich jak john deere zawsze oferuje jednakową stawkę, która już nie podlega negocjacji. Jest to związane z tym, iż jest ona najwyższa. Bez znaczenia jest dla nas specyfikacja danej maszyny.

Skup ciągników oraz skup maszyn rolniczych w przypadku naszego skupu przebiega błyskawicznie. Działamy na terenie całego kraju, więc pamiętaj o wysłaniu do nas kompletnego zgłoszenia. Nie pobieramy kosztów za odbiór oraz transport maszyn.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną