Skup maszyn rolniczych

Dąbrowa Górnicza

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Dąbrowa Górnicza

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Dąbrowa Górnicza i skup maszyn rolniczych Śląskie zwracają uwagę na to, by odkupywać wszystkie maszyny. Nie ma dla nas znaczenia lokalizacja konkretnego sprzętu. Za każdym razem oferujemy najwyższą stawkę na polskim rynku i jesteśmy w stanie odkupić dowolne maszyny: starsze, nowsze, niekompletne, czy uszkodzone. Zbycie maszyn nigdy nie było aż tak łatwe, jak w przypadku naszego skupu. Z tego też względu polecamy nadesłanie do nas kompletnego zgłoszenia. Dzięki temu będziesz mieć pewność odnośnie do tego, że odpowiemy na nie błyskawicznie. Nie zwracamy uwagi na to, czy chcesz sprzedać ciągnik rolniczy, czy inne maszyny rolnicze. Bez znaczenia jest dla nas stan techniczny sprzętu. W emailu zamieszone powinny zostać:

 • zdjęcie,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwana cena.

Dowolna liczba maszyn na pewno zostanie przez nas od Ciebie skupiona. Jesteśmy chętni na odkupienie każdego sprzętu rolniczego. Płatność jest gotówkowa, więc nie musisz martwić się żadnymi opóźnieniami względem płatności. Zatrudniony przez nas pracownik zjawi się u Ciebie w wyznaczonym dniu i załatwienie formalności nie zajmuje dużo czasu. Zawsze charakteryzuje nas szybka wycena. Mamy świadomość odnośnie do tego, jak ważne jest działanie w taki sposób, by nie powodować zbędnych opóźnień bez względu na lokalizację maszyny w kraju. Naszym wyróżnikiem jest minimalna liczba dokumentów oraz nie pobieranie opłaty związanej z odbiorem oraz transportem dowolnej liczby maszyn.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze – które chętnie skupujemy?

Skup maszyn rolniczych Dąbrowa Górnicza chce, by realizacja zleceń miała miejsce w każdym miejscu na terenie kraju. Nie ma dla nas znaczenia liczba ciągników, które chcesz nam sprzedać. Płatność za maszynę rolniczą jest gotówkowa. Maszyny rolnicze skupujemy zawsze za najwyższą stawkę na polskim rynku skupowym, gdyż jako skup mamy wieloletnie doświadczenie w skupowaniu maszyny. Wyróżniamy: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Maszyny rolnicze, które skupujemy w całej Polsce

Zawsze odkupimy dowolną maszynę rolniczą. Działamy na terenie całego kraju, więc bez przeszkód dojedziemy także do Ciebie bez pobierania za to żadnych dodatkowych opłat. Skup maszyn rolniczych Dąbrowa Górnicza to gwarancja wyśmienitej jakości i najwyższej ceny. Dąbrowa Górnicza, jak i inne miasta oraz wsie w województwie Śląskie z pewnością są tymi lokalizacjami, do których uda nam się dotrzeć w celu finalizacji skupu.

Skup ciągników rolniczych – dojeżdżamy w każde miejsce

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki to tylko przykładowe sprzęty, które chętnie odkupimy od Ciebie bez względu na ich stan techniczny. Świadczone przez nas usługi są przydatne w momencie, gdy na Twojej posesji znajdują się sprzęty stare, uszkodzone, niekompletne, czy także te z niejasną sytuacją prawną. Skup ciągników rolniczych w każdym stanie to nasz atut.

Skup starszych ciągników oraz maszyn

Zdajemy sobie sprawę z tego, że maszyny rolnicze, zwłaszcza te starsze, mogą być już uszkodzone i niekompletne. Przez Ciebie i tak już nie zostaną wykorzystane, a my możemy zadbać o to, byś nie ponosił kosztów naprawy. Skup chętnie odkupi każdą liczbę ciągników, które zajmują niepotrzebne miejsce na Twojej posesji. Zamieszczanie ogłoszenia w Internecie nie jest koniecznością. Zawsze gwarantujemy najwyższe stawki w całym kraju. Wyróżnia nas także minimum dokumentów. Płatność gotówką po podpisaniu dokumentów i przy odbiorze maszyny jest normą.

Szybka realizacja kompletnego zgłoszenia

Maszyny rolnicze dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych stanowią szybki dopływ gotówki do domowego budżetu. Możesz sprzedać nam dowolną liczbę sprzętów, a nasz skup chętnie odkupi je od Ciebie za najkorzystniejszą stawkę w całym kraju. Nie ma dla nas znaczenia rok produkcji, ich specyfikacja, czy stan techniczny, gdyż i tak płatność za odkupione przez nas maszyny zawsze ma miejsce gotówką. Nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami, gdyż nie pobieramy ich za odbiór i transport dowolnego sprzętu.

Maszyny rolnicze – skup starszych sprzętów

Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Dąbrowa Górnicza odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Nie musisz poświęcać swojego czasu na wyszukiwanie nabywcy, gdyż nigdy nie wiadomo, czy w danym momencie znajdziesz klienta na dany sprzęt. Sprzedaż sprzętów zajmuje dużo czasu, a nasz skup przyjmuje wszystkie pojazdy o każdej porze roku. Priorytetowo odpowiadamy na nadesłane przez Ciebie kompletne zgłoszenia. Koszty odbioru oraz transportu sprzętu zawsze są po naszej stronie. Wypłata gotówkowa jest także gwarantem jakości naszego skupu.

Skup maszyn rolniczych Dąbrowa Górnicza – najkorzystniejsze stawki w Polsce

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki skupujemy od każdej z firm, posiadających ciągniki rolnicze lub inny sprzęt rolniczy. W zakresie skupu maszyn rolniczych działamy także z rolnikami oraz z osobami prywatnymi na terenie całego województwa. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych działa już od wielu lat, dzięki czemu skup zdobył coraz większe grono stałych klientów. Skup maszyn rolniczych Śląskie dba o to, by zysk ze zbycia maszyny był w pełni dla Ciebie. Nie pobieramy więc żadnych opłat związanych z odbiorem i transportem dowolnego sprzętu bez względu na jego lokalizację. Naszym gwarantem jest minimum formalności.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Śląskie – odkupujemy sprzęty w każdym województwie

Zostawienie maszyn rolniczych w skupie maszyn rolniczych i ciągników pozwala klientom na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Skup maszyn i ciągników swoją działalność prowadzi w każdym województwie. Maszyny rolnicze, które skupujemy, nie muszą być nowe. Przyjmujemy także te z niejasną sytuacją prawną oraz zużyte, niekompletne, czy starsze.

Skup ciągników rolniczych Śląskie – działalność w każdym województwie

Skup ma na uwadze możliwość zaoferowania najwyższej stawki w całej Polsce. Mamy na uwadze satysfakcję obu stron z przeprowadzonej transakcji. Nadesłane do nas kompletne zgłoszenia traktowane są przez nas priorytetowo. Prowadzony przez nas skup odkupuje: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Zwracamy uwagę na bezpłatny dojazd do wszystkich miejsc na terenie Polski oraz terminową realizację zlecenia. Mamy na uwadze to, że zależy Ci na minimalnej liczbie dokumentów i szybkiej wypłacie gotówki. Działamy w taki sposób, by za każdym razem móc spełnić Twoje oczekiwania.

Sprzęty rolnicze – zbycie przez właściciela

Skup sprzętów rolniczych zajmuje dużo czasu. Umycie sprzętu, zrobienie zdjęć, wystawienie zdjęcia zajmuje dużo czasu. Daną maszynę odkupimy od Ciebie bez konieczności wykonywania tych wszystkich czynności. Wystarczy, że nadeślesz do nas kompletne zgłoszenie, a my bez zwłoki przystąpimy do jego realizacji. Odkupujemy wszystkie maszyny oraz dowolną liczbę ciągników. Miej na uwadze to, iż zawsze oferujemy najwyższe stawki na całym polskim rynku. Bez znaczenia jest dla nas miejsce Twojego zamieszkania, czy lokalizacja danego sprzętu. Zbycie sprzętów to także genialna okazja do tego, byś zyskał wolne miejsce na Twojej posesji. Chętnie odkupujemy wszystkie maszyny rolnicze. Nie ma dla nas znaczenia ich specyfikacja, czy rok produkcji, a także stan techniczny.

Najwyższe stawki na rynku skupowym

Dowolne firmy za te same maszyny i jednakowy typ sprzętów mają różne ceny, gdyż ich wystawcy i właściciele biorą pod uwagę możliwość negocjacji cen. Skup ciągników takich jak john deere w naszym przypadku ma stałą i jednakową cenę. Jest ona nie do negocjacji z tego względu, że jednocześnie jest już najwyższa. Skupujemy każdy sprzęt bez względu na jego specyfikację, czy możliwe uszkodzenia.

Skup ciągników, czy innych maszyn rolniczych nie musi zajmować Twojego czasu. Zgłoś się do naszego skupu i już wkrótce ciesz się szybkim dopływem dodatkowej gotówki oraz zwolnieniem miejsca na swojej posesji.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną