Skup maszyn rolniczych Dolnośląskie

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych Dolnośląskie

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Nasza firma odpowiada za skup maszyn rolniczych Dolnośląskie i skup maszyn rolniczych Wrocław, więc jeśli na terenie Twojej posesji znajduje się niepotrzebny sprzęt – zapraszamy do kontaktu. Jest to idealna opcja do pozbycia się niepotrzebnych maszyn z własnego podwórka. Nasza firma jest w stanie odkupić maszyny uszkodzone, starsze lub te niekompletne. Z uwagi na cenienie klienta wycenę maszyn rolniczych odbywa się bardzo sprawnie. Ciągnik rolniczy nie musi dłużej stać na Twoim podwórku. Jeśli interesuje Cię jego wycena wyślij do nas:

 • zdjęcie,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwaną cenę.

Nasza firma oferuje dobre ceny za odkupienie maszyn rolniczych. Nasi pracownicy zaoferują Ci najlepsze warunki na polskim rynku i oddzwonią do Ciebie jak najszybciej. Nie zważając na stan techniczny maszyn szybka wycena jest u nas oczywista. Każdorazowo możesz liczy na płatność gotówką. Jako klienta nie kłopoczemy Cię także dostarczeniem do nas sprzętu rolniczego. Za każdym razem nasi pracownicy odbiorą od Ciebie maszyny na sprzedaż z terenu całej Polski, byś nie miał dodatkowych zadań do wykonania.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze – interesujące nas sprzęty

Nasza firma już od wielu lat prowadzi skup maszyn rolniczych Dolnośląskie. Interesują nas różne maszyny, zaczynając od ciągników rolniczych, skupujemy każdą maszynę rolniczą. Z chęcią odkupimy od Ciebie maszyny rolnicze. Czekamy na kontakt z Twojej strony. Nasz skup maszyn interesują następujące maszyny : ciągnik rolniczy, ładowarka teleskopowa, kosiarki dyskowe, talerzówka, przyczepa wywrotka, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnia do kukurydzy oraz inne sprzęty rolnicze.

 

Maszyny rolnicze w całej Polsce – czy jesteśmy nimi zainteresowani?

Nasza firma jest zainteresowana odkupieniem sprzętów z całej Polski. Chętnie kupimy od Ciebie każdą maszynę rolniczą. Oferujemy najlepsze ceny na rynku niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania. Nie obchodzi nas to czy mieszkasz w mieście, czy na wsi. Skup maszyn rolniczych dolnośląskie odbywa się na terenie całej Polski. Nasi pracownicy są w stanie dojechać w każde miejsce, nie patrząc na to czy jest to Wrocław, czy inne miasto w województwie dolnośląskim.

 

Skup ciągników rolniczych – jesteśmy na tak.

Oprócz skupu maszyn rolniczych interesują nas nie tylko ciągniki rolnicze, ale również: przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe czy właśnie ciągniki. Nasze usługi dotyczą także niekompletnych lub niesprawnych maszyn, także tych z niejasną sytuacją prawną. Firma jest otwarta na skup wszystkich maszyn i skup ciągników rolniczych w każdym stanie.

 

Popsute maszyny rolnicze

Nie wszystkie maszyny rolnicze nadają się już do użytku, a dodatkowo nie każda jest Ci potrzebna. Nie ma sensu zajmować się naprawą takiego sprzętu, gdyż i tak nie ma gwarancji, że ktoś zechce kupić daną maszynę. Naprawy zajmują bardzo dużo czasu i dodatkowo wymagają nakładu finansowego, na co nie każdego stać. Nie każdy musi być też zainteresowany kupnem danego sprzętu niezależnie od jego stanu technicznego. Nasz skup pozwala na pobycie się maszyn oraz ciągników. Nie musisz tracić czasu na dodanie ogłoszenia do Internetu. Nasza firma zawsze oferuje minimum formalności.

 

Szybka gotówka przy minimum formalności

Interesują nas nie tylko nowe, ale także stare, uszkodzone, niekompletne maszyny rolnicze. Czekamy na Twoje zgłoszenie jeśli taki sprzęt znajduje się na terenie Twojej posesji. Dzięki skupowi maszyn rolniczych nie musisz brać kredytu, gdy pieniądze są potrzebne z dnia na dzień. Przy okazji pozbędziesz się nieużywanych sprzętów i dodatkowo zarobisz pieniądze, bez brania kredytów. Odkupienie starych maszyn w przypadku naszej firmy także nie jest problemem. Nasz skup wycenia także takie sprzęty i przebieg transakcji jest dla Ciebie bezproblemowy. Płatność otrzymujesz od razu do ręki, a przy okazji nie jesteś zobowiązany do załatwiania transportu, gdyż za to odpowiadają nasi pracownicy.

 

Czy skupujemy stare maszyny rolnicze?

Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych dolnośląskie odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn, a także stare i zabytkowe sprzęty rolnicze. Jeżeli na terenie Twojego podwórka znajduje się sprzęt, który jest Ci niepotrzebny nie musisz zajmować się szukanie klienta na własną rękę. Wyszukiwanie nabywców jest czasochłonne i może nie przynieść pożądanych rezultatów. Rozmowa z pracownikiem naszego skupu maszyn rozwiąże Twój problem. Gotówka jest zawsze wypłacana przy odbiorze maszyn.

Skup maszyn rolniczych dolnośląskie– do kogo kierujemy ofertę?

Skup, który prowadzimy skupia się przede wszystkim na transakcjach z rolnikami, jednak odkupimy także sprzęt rolniczy od twojej firmy. Jeżeli użytkujesz lub sprzedajesz maszyny rolnicze lub ciągniki z niecierpliwością czekamy na kontakt z Twojej strony. Nie zwracamy uwagi na rodzaj firm ani ich wielkość. Jeśli posiadasz ciągniki rolnicze lub innego rodzaju sprzęt rolniczy napisz do nas. Oferujemy szerokie możliwości skupu maszyn rolniczych. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Nie musisz przejmować się odbiorem maszyn rolniczych, gdyż oferujemy to w przypadku każdej firmy. Prowadzony przez nas skup oferuje najlepsze ceny na rynku i nasz skup maszyn rolniczych Wrocław jest odpowiedzialny za odbiór sprzętów na własny koszt.

 

Skup maszyn rolniczych i skup ciągników – czy warto się tym zainteresować?

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie daje gwarancję sprzedaży maszyn rolniczych i ciągników. Dzięki temu nie trzeba martwić się formalnościami i szukaniem klientów we własnym, zakresie. Wszystkim klientom oferujemy najlepsze ceny na rynku. Nasza firma jest otwarta na odkupienie sprzętów od wszystkich klientów, które są odbierane przez nasz skup maszyn rolniczych i ciągników. Skupujemy zarówno nowe, jak i używane maszyny rolnicze.

 

Co wyróżnia nasz skup ciągników i maszyn?

Nasz skup przyjmuje każde ogłoszenie, jesteśmy otwarci na wszystkie typy maszyn. Prowadzony przez nas skup ma najszerszą ofertę na rynku. Jesteśmy otwarci na odkupienie wszystkich sprzętów, także tych starych i niekompletnych. Interesuje nas zarówno kombajn , jak i ciągnik prasy rolujące, pługi i agregaty. Każdorazowo płatność gotówką odbywa się przy odbiorze, a transport maszyn leży po naszej stronie.

 

Ryzykowna sprzedaż maszyn we własnym zakresie

Jeżeli interesuje Cię sprzedaż sprzętów rolniczych musisz pamiętać o tym, że za każdym razem liczy się pierwsze wrażenie. Niektóre sprzęty nadają się wyłącznie do naprawy. Przy chęci sprzedaży należy najpierw w konkretną maszynę zainwestować, a nigdy nie ma też gwarancji, że znajdzie się kupiec za satysfakcjonującą Cię cenę. Dodatkowo naprawa wymaga nakładów finansowych i czasu. Nasz skup jest zainteresowany odkupieniem każdej maszyny i wszystkich ciągników. Pracownicy naszej firmy są odpowiedzialni za dopełnienie wszystkich formalności, a gotówkę otrzymujesz zawsze przy odbiorze sprzętu.

 

Płatność w 24 h przy cenie rynkowej

Maszyny przy spojrzeniu na oferty sprzedaży mają naprawdę różne ceny. Muszą być one zawyżone, by opłacić opłaty serwisowe oraz wziąć pod uwagę negocjacje. Nas interesuje zakup sprzętów, przy okazji oferując skup ciągników takich jak john deere i innych za zadowalającą i rzeczywistą kwotę. Nasza firma na pewno zagwarantuje Ci cenę, która spełni Twoje oczekiwania pod względem innych cen rynkowych.

 

Nie zwlekaj i zadzwoń. Nasz skup ciągników i sprzętu rolniczego czeka na Twój telefon.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną