Skup maszyn rolniczych

Nowy Sącz

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Nowy Sącz

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Nowy Sącz i skup maszyn rolniczych Małopolskie mają na uwadze to, by zaproponowana przez stawka za każdy sprzęt rolniczy była najwyższa na polskim rynku. Za każdym razem jesteśmy w stanie skupić wszystkie maszyny: uszkodzone, niekompletne, stare, nowe oraz z niejasną sytuacją prawną. Różnorodność maszyn wpływa na to, że interesują nas wszystkie, które zajmują niepotrzebne miejsce na Twojej posesji. Dodatkowo nie ma dla nas znaczenia ich lokalizacja. Ważne jest to, byś przy wysyłaniu do nas zgłoszenia sprzedażowego zadbał o dopełnienie wszelkich formalności i nadesłał kompletną wiadomość. Każdy ciągnik rolniczy, sprzęty rolnicze, czy maszyny nie muszą być nowe, gdyż odkupujemy też uszkodzone sprzęty. Pamiętaj o załączeniu:

 • zdjęcia,

 • opisu stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowości,

 • oczekiwanej ceny.

Jesteśmy skłonni odkupić od Ciebie każdą liczbę maszyn. Realizacja zawsze odbywa się bardzo sprawnie. Płatność jest gotówkowa. Dbamy o to, by nasz pracownik pojawił się u Ciebie z kompletem dokumentów w możliwie jak najkrótszym czasie. Nie ma dla nas znaczenia to, gdzie znajduje się skupowana przez nas maszyna, gdyż szybka wycena za każdym razem jest naszym wyróżnikiem, podobnie, jak najwyższe stawki w całej Polsce. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z odbiorem oraz transportem dowolnej liczby maszyn z terenu całej Polski.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Jakie maszyny rolnicze interesują nas pod względem ich skupu?

Skup maszyn rolniczych Nowy Sącz dba o to, by prowadzona przez nas działalność miała miejsce na terenie całego kraju. Interesuje nas dowolna liczba ciągników. Odkupujemy każdą maszynę rolniczą bez względu na jej specyfikację, czy stan techniczny. Zawsze oferujemy płatność gotówką. Maszyny rolnicze odkupujemy przez cały rok z każdego z województw na terenie kraju. Nasz skup jest skłonny odkupić kolejne maszyny: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Maszyny rolnicze w całej Polsce – które odkupujemy?

Jesteśmy skłoni skupić dowolną maszynę rolniczą. Nie ma dla nas znaczenia miejsce Twojego zamieszkania, gdyż za każdym razem oferujemy najwyższą stawkę w całej Polsce za dowolną liczbę maszyn rolniczych Nowy Sącz. Dbamy o to, by cała realizacja transakcji nie była zbędnie wydłużana. Nowy Sącz, inne miasta oraz wsie w województwie Małopolskie to miejsca, do których niewątpliwie uda nam się dojechać w celach skupowych. Zawsze realizujemy każdą transakcję związaną ze skupem maszyny.

Skup ciągników rolniczych – skupujemy w całej Polsce

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki to niektóre ze sprzętów, które są zawsze odkupowane przez naszą firmę. Świadczone przez nas usługi dotyczą także starych, niekompletnych, uszkodzonych maszyn, a także tych z niejasną sytuacją prawną. Skup ciągników rolniczych w każdym stanie to nasz atut.

Uszkodzone ciągniki i maszyny – skup w każdym województwie

Maszyny rolnicze bez względu na to, czy są stare, nowe, uszkodzone, czy niekompletne zawsze zostaną przez nas odkupione bez względu na koszty naprawy, jakie będziemy musieli za nie ponieść. Prowadzony przez nas skup zawsze jest w stanie odkupić od Ciebie każdą maszynę bez zwracania uwagi na jej stan techniczny oraz dowolną liczbę ciągników. Nie masz konieczności zamieszczania ogłoszenia online, co jest związane ze stratą Twojego czasu, który możesz przeznaczyć na inne działania. Nasz skup jest gwarancją najwyższej stawki na polskim rynku, dzięki czemu na pewno nie będziesz stratny. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie kraju bez względu na lokalizację danej maszyny. Realizacja płatności jest gotówkowa i ma miejsce po podpisaniu umowy przy odbiorze konkretnego sprzętu.

Minimum formalności oraz płatność gotówką

Maszyny rolnicze dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych są dla Ciebie szybkim dopływem dodatkowej gotówki. Nie ma dla nas znaczenia to, ile sprzętów chcesz nam sprzedać. Nasz skup ma na uwadze to, by wycena konkretnych zgłoszeń była sprawnie realizowana, gdyż zdajemy sobie sprawę, że dodatkowe pieniądze na pewno Ci się przydadzą. Odkupujemy także starsze, uszkodzone maszyny oraz sprzęty z niejasną sytuacją prawną. Płatność za każdym razem wypłacana jest gotówką po podpisaniu umowy i przy odbiorze danej maszyny. Nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów za odbiór oraz transport sprzętów z dowolnego miejsca w Polsce.

Maszyny rolnicze – odkupienie starszych sprzętów

Skup maszyn rolniczych Nowy Sącz odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Nie zwracamy uwagi na ich specyfikację, stan techniczny, czy rok produkcji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielne wyszukiwanie klienta na daną maszynę jest czasochłonnym zajęciem i nie w każdym przypadku musi być opłacalne pod względem poświęconego na to czasu. Nasz skup sprzętów opiera się na sprawnym działaniu w taki sposób, by obie strony były nim usatysfakcjonowane. W tym celu nadeślij do nas kompletne zgłoszenie, a my sprawnie przystąpimy do przygotowania wyceny danych maszyn. Koszty związane z odbiorem oraz transportem sprzętów za każdym razem są po naszej stronie. Rozliczenie zawsze jest gotówkowe.

Skup maszyn rolniczych Nowy Sącz – najwyższe ceny w Polsce

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki skupujemy od każdej z firm, które mają ciągniki rolnicze lub innego typu rodzaje maszyn rolniczych. W zakresie skupu maszyn rolniczych jesteśmy zainteresowani wszystkimi sprzętami od rolników oraz osób prywatnych. Mamy na uwadze zaproponowanie najwyższej stawki na polskim rynku. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych na polskim rynku działa od wielu lat, dlatego też skup przez cały czas pozyskuje coraz większe grono zadowolonych klientów. Skup maszyn rolniczych Małopolskie to gwarancja dobrej jakości oraz najwyższych stawek w całej Polsce niezależnie od miejsca, w którym zlokalizowany jest dany sprzęt.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Małopolskie – skupujemy wszystkie maszyny w kraju

Zostawienie maszyn rolniczych w skupie maszyn rolniczych i ciągników jest idealną okazją do zasilenia domowego budżetu dodatkową gotówką. Klientom oferujemy prowadzony przez nas skup maszyn i ciągników, który zawsze oferuje najwyższe stawki w całym kraju. Maszyny rolnicze oraz inne sprzęty rolnicze zawsze odkupujemy nie zwracając uwagi na ich specyfikację, rok produkcji, czy stan techniczny. Nigdy także nie pobieramy dodatkowych kosztów związanych z transportem oraz odbiorem dowolnego sprzętu rolniczego. Nie ma dla nas znaczenia ich lokalizacja.

Skup ciągników rolniczych Małopolskie – najkorzystniejsza stawka w Polsce

Skup ma na uwadze to, by bez względu na skupowaną maszynę oferować najwyższe stawki w kraju. Pamiętaj o tym, by wysłać do nas kompletne zgłoszenie, co przyspieszy szybkość realizacji danego zlecenia. Skup jest skłonny odkupić: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Jesteśmy w stanie dojechać po odbiór sprzętu w każde miejsce w Polsce. Nie musisz ponosić kosztów związanych z odbiorem, czy transportem sprzętów rolniczych, gdyż te koszty są opłacane przez naszą firmę. Płatność ma miejsce gotówką po podpisaniu umowy skupowej, a także zapewniamy minimalną liczbę dokumentów.

Skup sprzętów rolniczych

Zbycie sprzętów rolniczych nie gwarantuje sukcesu mimo tego, że naprawi się i wyczyści daną maszynę rolniczą. Wszystkie maszyny i niezliczona liczba ciągników są przez nas skupowane bez względu na ich rok produkcji, wygląd zewnętrzny, czy wymagane naprawy. Popsute sprzęty nie muszą już dłużej zajmować miejsca na Twojej posesji, a ich skup dodatkowo zapewni Ci dodatkową gotówkę.

Najwyższe stawki w każdym województwie

Wszystkie maszyny, które są sprzedane w Internecie mają różne ceny za jednakowy typ sprzętów. Za skup ciągników takich jak john deere nasza firma ma jednakową cenę, gdyż jest ona najwyższa. Nie ma dla nas znaczenia specyfikacja, stan techniczny, czy rok produkcji danej maszyny.

Skup ciągników i maszyn realizowany jest w całym kraju. Zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór do każdego miejsca w Polsce. Zakupimy również stare maszyny rolnicze. Płatność ma miejsce gotówką po podpisaniu umowy.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną