Skup maszyn rolniczych

Olsztyn

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Olsztyn

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Bolesławiec i skup maszyn rolniczych Dolnośląskie każdorazowo działają w taki sposób, by obie strony były zadowolone ze zrealizowanych transakcji. Jesteśmy w stanie odkupić od Ciebie wszystkie maszyny: nowe, starsze, uszkodzone, jak i niekompletne, które znajdują się na terenie Polski. Wycena i odbiór maszyn są realizowane bardzo sprawnie w momencie, gdy otrzymamy kompletne zgłoszenie. Odkupujemy każdy ciągnik rolniczy, sprzęty rolnicze i maszyny. Czekamy na nadesłane przez Ciebie:

 • zdjęcie,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwaną cenę.

Komplet dokumentów pozwoli nam na szybką realizację transakcji każdej z maszyn. Nam także zależy na czasie, a płatność jest wypłacana gotówką przy odbiorze maszyny. Szybka wycena jest jednym z atutów naszej firmy. Kolejne to minimum formalności oraz bezpłatny odbiór i transport każdej maszyny z terenu całego kraju. Nie musisz więc martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Jakie maszyny rolnicze skupujemy?

Skup maszyn rolniczych Bolesławiec swoją działalność skupową prowadzi na terenie całego kraju bez względu na liczbę skupowanych ciągników. Płatność za maszynę rolniczą zawsze odbywa się gotówką. Maszyny rolnicze, które odkupujemy za każdym razem skupujemy za najwyższą cenę na polskim rynku. Nasz skup odkupuje następujące maszyny: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Jakie maszyny rolnicze skupujemy w całej Polsce?

Odkupujemy każdą maszynę rolniczą bez względu na miejsce Twojego zamieszkania i oferujemy najwyższą stawkę na terenie całego kraju. Skup maszyn rolniczych Bolesławiec działa nie tylko w tej okolicy. Bolesławiec, inne miasta i wsie na terenie województwa Dolnośląskie są miejscami, do których na pewno uda się dotrzeć z ofertą skupową naszego przedsiębiorstwa.

Skup ciągników rolniczych na terenie całej Polski

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki są tymi, które bardzo chętnie odkupujemy bez względu na ich wygląd, stan, czy markę. Świadczone przez nas usługi mają zastosowanie w przypadku starych, niekompletnych sprzętów oraz tych maszyn z niejasną sytuacją prawną. Skup ciągników rolniczych w każdym stanie ma doświadczenie w przeprowadzaniu również transakcji nietypowych pod względem prawnym.

Zbycie uszkodzonych maszyn oraz ciągników

Maszyny rolnicze, popsute, stare i niekompletne na pewno nie będą już przez Ciebie wykorzystywane, a koszty naprawy mogą okazać się wyższe niż zysk ze sprzedaży. Na szczęście nasz skup działa na terenie całego kraju. Możesz sprzedać każdą liczbę ciągników bez konieczności zamieszczania ogłoszenia w Internecie. To także zajmuje czas, a dodatkowo nigdy nie masz pewności odnośnie do tego, że sprawnie uda Ci się znaleźć nabywcę. My za każdym razem oferujemy najwyższą stawkę skupową na całym polskim rynku. Nie pobieramy także dodatkowych opłat za odbiór i transport sprzętów rolniczych bez względu na ich lokalizację.

Mała liczba dokumentów i zapłata gotówką

Maszyny rolnicze dzięki prowadzonemu przez nas skupowi maszyn rolniczych mogą szybko opuścić miejsce na Twojej posesji, dodatkowo dostarczając Ci dodatkowe pieniądze ze sprzedaży sprzętów. Skup zawsze oferuje najkorzystniejsze stawki na polskim rynku. Nie zwracamy uwagi na rocznik, markę, czy stan maszyny rolniczej. Skupujemy także te niekompletne i uszkodzone. Dbamy o to, by transakcja przebiegała sprawnie dzięki małej liczbie dokumentów, a płatność ma miejsce gotówką po realizacji. Nie dopłacasz także za odbiór i transport sprzętów.

Stare maszyny rolnicze – które z nich odkupujemy?

Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Bolesławiec odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Nie zwracamy uwagi na ich specyfikację oraz stan techniczny, więc nie musisz tracić czasu wyszukiwanie nabywcy samodzielnie. Sprzedaż sprzętów dzięki naszemu skupowi przez cały czas jest realizowana błyskawicznie za najwyższą stawkę na rynku. Nie pobieramy pieniędzy za odbiór i transport maszyn, a dodatkowo rozliczamy się gotówkowo.

Skup maszyn rolniczych Bolesławiec – zostań naszym klientem

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki mogą zostać nam sprzedane przez wszystkich właścicieli firm, posiadających ciągniki rolnicze lub innego typu sprzęt rolniczy. W zakresie skupu maszyn rolniczych skupujemy je także od osób prywatnych i rolników za najlepsze stawki w całej Polsce. Skup maszyn rolniczych jest w stanie dojechać w każde miejsce na terenie kraju w celu odbioru maszyn przez nasz skup. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Dolnośląskie jest gwarancją najlepszej ceny i minimum formalności.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Dolnośląskie – najlepsza oferta

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie pozwala zyskać nie tylko dodatkowe miejsce na terenie swojej posesji, ale także gotówkę. Różnorodność maszyn rolniczych i ciągników wpływa na to, że klientom oferujemy nasz skup maszyn i ciągników. Maszyny rolnicze, które skupujemy mogą być dostępne do sprzedania w różnym stanie. Naszymi atutami są szybkość realizacji transakcji, najwyższe stawki na polskim rynku oraz mała liczba dokumentów do wypełnienia. Gotówkę wypłacamy zawsze także przy odbiorze maszyny.

Skup ciągników rolniczych Dolnośląskie – nasz wyróżnik

Skup każdorazowo ma na uwadze obustronne zadowolenie. Zawsze sprawnie odpowiadamy na wszystkie kompletne zgłoszenia. Skup interesują: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Polski w celu odbioru maszyn. Nie pobieramy za to żadnej dodatkowej zapłaty, gdyż koszty są po naszej stronie. Nie musisz więc martwić się jakąś dopłatą.

Sprzedaż sprzętu rolniczego przez jego właściciela

Zbycie sprzętów rolniczych jest czasochłonnym zajęciem. Wynika to z tego, iż dana maszyna powinna być naprawiona i nienagannie się prezentować. Na pewno warto zadbać o to, by daną maszynę mogło obejrzeć jak najwięcej osób. Sprzedaż maszyny i ciągników jest więc czasochłonnym zajęciem. Dodatkowo nigdy nie można mieć pewności odnośnie do tego, że w krótkim czasie uda się znaleźć nabywcę, który będzie chciał kupić sprzęt rolniczy za określoną cenę. Nasza firma skupuje wszystkie maszyny bez względu na ich wiek, stan techniczny, to, czy są popsute, czy też kompletne. Oferujemy najwyższą stawkę na polskim rynku. Dodatkowo koszty dojazdu, odbioru i transportu maszyny znajdują się po naszej stronie.

Najkorzystniejsze ceny na rynku oraz płatność gotówką

Wszystkie maszyny mają różne ceny z tego względu, że osoby odpowiedzialne za zamieszczanie ogłoszeń mają świadomość tego, że są one przygotowane w taki sposób, by mogły jeszcze ulec negocjacji pod względem kwot sprzętów. Skup ciągników takich jak john deere w przypadku naszej firmy ma stałą cenę. Jest to związane z tym, że nie bierzemy już pod uwagę negocjacji, gdyż zaproponowana przez nas stawka jest tą ostateczną. Nie zwracamy uwagi na rok produkcji, markę, specyfikację danej maszyny.

Skup ciągników i sprzętu rolniczego dzięki naszej firmie realizowany jest naprawdę sprawnie. Zadbaj o przesłanie nam kompletu dokumentów, a możesz mieć pewność otrzymania najwyższej stawki za skup na polskim rynku.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną