Skup maszyn rolniczych

Bielsko Biała

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Bielsko Biała

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Bielsko-Biała i skup maszyn rolniczych Śląskie to gwarancja najwyższej stawki skupowej na całym polskim rynku. Zawsze jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższe stawki za wszystkie maszyny. Nie ma dla nas znaczenia to, czy są to sprzęty uszkodzone, niekompletne, nowe, czy stare. Zbycie maszyn w naszym skupie zawsze przebiega bardzo sprawnie i bez zbędnych formalności. Jeśli zadbasz o nadesłanie do nas kompletnego zgłoszenia, odpowiemy na nie naprawdę sprawnie. Każdy ciągnik rolniczy lub inna maszyna rolnicza nie muszą już zajmować miejsca na Twojej posesji. Nie ma dla nas znaczenia ich stan techniczny. W zgłoszeniu zamieść:

 • zdjęcie,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwaną cenę.

Dowolna liczba maszyn z terenu całego kraju na pewno znajdzie u nas swoje miejsce, gdyż odkupujemy wszystkie sprzęty. Płatność każdorazowo jest gotówkowa, więc to szybki sposób na zasilenie domowego budżetu. Nie musisz martwić się patrzeniem na sprzęty, które i tak już od dłuższego czasu nie są przez Ciebie wykorzystywane. Zawsze wyróżnia nas szybka wycena, co powoduje, że grono osób zadowolonych z naszych usług przez cały czas się powiększa. Jesteśmy skłonni dojechać w każde miejsce bez względu na konkretne województwo. Nie musisz martwić się pobieraniem przez nas dodatkowych kosztów związanych z transportem oraz odbiorem sprzętów, gdyż one są po naszej stronie.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze – co skupujemy?

Skup maszyn rolniczych Bielsko-Biała działa na terenie każdego z polskich województw. Skupujemy dowolną liczbę ciągników, którą chcesz nam sprzedać, jak również każdą maszynę rolniczą, zajmującą miejsce na Twojej posesji. Maszyny rolnicze skupujemy za najwyższą stawkę w całej Polsce. Prowadzony przez nas skup dzięki wieloletniej działalności ma na uwadze skup każdej maszyny, także tej z niejasną sytuacją prawną, a więc skupujemy: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Maszyny rolnicze do sprzedaży w całej Polsce

Zawsze odkupujemy każdą maszynę rolniczą. Nie musi ona zajmować miejsca na Twojej posesji. Skup maszyn rolniczych Bielsko-Biała to każdorazowo gwarant najwyższej ceny za wszystkie odkupione przez nas sprzęty. Wyróżnia nas także minimum dokumentów. Bielsko-Biała, jak również inne wsie i miasta w województwie Śląskie to te lokalizacje, do których z powodzeniem uda nam się dotrzeć w celach skupowych nawet jednej maszyny.

Skup ciągników rolniczych – działalność w każdym z województw

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki są tymi, które zawsze odkupujemy od Ciebie bez względu na ich stan techniczny. Świadczone przez nas usługi są tymi, które już od lat cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Jesteśmy skłonni odkupić także te sprzęty rolnicze, które są uszkodzone, niekompletne, stare i z niejasną sytuacją prawną. Skup ciągników rolniczych w każdym stanie to nasz wyróżnik.

Sprzedaż wiekowych maszyn oraz sprzętów rolniczych

Maszyny rolnicze nie muszą być najnowsze, byśmy zdecydowali się na ich odkupienie. Skupujemy także te sprzęty, które są stare, uszkodzone, wiec nie musisz inwestować pieniędzy w niezbędne naprawy. Prowadzony przez nas skup jest skłonny odkupić każdą liczbę ciągników. Nie muszą więc zajmować miejsca na Twojej posesji. Nie musisz poświęcać swojego czasu na renowację maszyny, czy wystawianie ogłoszenia. Zapewniamy najwyższe stawki w całym kraju, jednocześnie płacąc przy tym gotówką za odkupioną przez nas maszynę. Nie pobieramy żadnych opłat związanych z odbiorem i transportem maszyny.

Wysyłka do nas kompletnego zgłoszenia

Maszyny rolnicze dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych są odkupowane od Ciebie przez cały rok z każdego województwa. Nie ma dla nas znaczenia konkretna liczba sprzętów, które chcesz nam sprzedać. Nasz skup każdorazowo płaci najwyższą stawkę w Polsce, a płatność za odkupione przez nas sprzęty ma miejsce gotówką. Nigdy nie musisz ponosić żadnych kosztów odnośnie do odbioru oraz transportu dowolnej liczby maszyn bez względu na ich lokalizację w konkretnym województwie.

Maszyny rolnicze – sprzedaż dowolnego sprzętu

Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Bielsko-Biała odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Wyszukiwanie nabywcy zajmuje dużo czasu i niekoniecznie musi zakończyć się sukcesem. Sprzedaż sprzętów przy skorzystaniu z usług naszego skupu jest dla Ciebie idealnym wyborem. Jeśli zadbasz o nadesłanie do nas kompletnego zgłoszenia, możesz mieć pewność związaną z tym, iż wypłata gotówki będzie miała miejsce po podpisaniu umowy i przy odbiorze konkretnego sprzętu.

Skup maszyn rolniczych Bielsko-Biała – duży wybór działania

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki odkupujemy od każdej z firm, posiadającej ciągniki rolnicze lub inny sprzęt rolniczy. W zakresie skupu maszyn rolniczych działamy także z osobami prywatnymi oraz rolnikami bez względu na ich zamieszkanie w konkretnym województwie. Sprzedaż maszyn rolniczych przez nasz skup jest szybkim działaniem, gdyż skup maszyn rolniczych Śląskie zwraca uwagę na to, by wszystkie formalności, których jest minimum, były dopełnione w krótkim czasie. Nasz pracownik pojawi się u Ciebie z kompletem dokumentów. Nie musisz dopłacać pieniędzy za odbiór i transport dowolnej liczby sprzętów bez względu na miejsce zamieszkania.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Śląskie – działalność w całym kraju

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie maszyn rolniczych i ciągników pozwala klientom uzyskać dodatkowe pieniądze. Skup maszyn i ciągników swoją działalność prowadzi w każdym województwie. Skupowane przez nas maszyny rolnicze mogą być w różnym stanie. Nie ma dla nas znaczenia to, czy są nowe, stare, czy uszkodzone. Jesteśmy skłonni odkupić dowolny sprzęt rolniczy.

Skup ciągników rolniczych Śląskie – gotówkowa realizacja płatności

Skup ma na uwadze to, by realizacja nadesłanych do nas kompletnych zgłoszeń miała miejsce w pierwszej kolejności. Nasz krajowy skup odkupuje: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Nie musisz martwić się pobieraniem dodatkowej gotówki związanej z odbiorem oraz transportem danej maszyny, gdyż nasza firma tego nie praktykuje. Zaoferowana przez nas kwota jest w całości dla Ciebie. Zawsze staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom, jednocześnie oferując najwyższą stawkę na polskim rynku.

Sprzedaż sprzętów przez ich właściciela

Zbycie sprzętów rolniczych zajmuje dużo czasu, jeśli chce działać się samodzielnie. Daną maszynę nikt może nie chcieć odkupić w danym momencie. To wpłynie na to, iż konkretne maszyny oraz dowolna liczba ciągników w dalszym ciągu będą zajmowały miejsce na Twojej posesji. My skupujemy je wszystkie bez względu na ich markę, stan techniczny, czy konkretny rok produkcji. Każdorazowo oferujemy najwyższą stawkę skupową na polskim rynku. To doskonała okazja do zwolnienia miejsca na swojej posesji. Dojeżdżamy w każde miejsce zlokalizowane na terenie Polski.

Realizacja zleceń skupowych w całej Polsce

Różne firmy chcą sprzedać maszyny za różną stawkę mimo tego samego typu sprzętów. Jest to związane z tym, iż skup ciągników takich jak john deere ma na względzie możliwą negocjację ceny. My tego nie praktykujemy i od razu podajemy tę najwyższą. Zawsze skupujemy wszystkie maszyny, nie zwracając uwagi na ich stan techniczny, specyfikację, czy rok produkcji.

Skup ciągników, czy innych maszyn rolniczych może być realizowany ekspresowo. Wystarczy, że wybierzesz nasz skup, a my zadbamy o przygotowanie minimum formalności. Naszym wyróżnikiem jest płatność gotówką i bezpłatny dojazd z transportem w całej Polsce.

 

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną