Skup maszyn rolniczych

Radom

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Radom

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Radom i skup maszyn rolniczych Mazowieckie za każdym razem proponują możliwość skorzystania z realizacji transakcji w taki sposób, by obie strony mogły być z niej zadowolone. W tym celu jesteśmy w stanie odkupić od Ciebie wszystkie maszyny: uszkodzone, niekompletne, ale także nowsze i starsze bez względu na to, gdzie znajdują się na terenie Polski. Prowadzona przez nas wycena oraz odbiór maszyn mają miejsce bardzo sprawnie, jeśli dotrze do nas kompletne zgłoszenie. Jesteśmy chętni odkupić każdy ciągnik rolniczy, sprzęty rolnicze i maszyny. W nadesłanym przez Ciebie zgłoszeniu muszą znaleźć się:

 • zdjęcie,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwana cenę.

Bez względu na liczbę maszyn realizacja z naszej strony przebiega bez zbędnej zwłoki. Dzięki temu płatność za każdym razem wypłacana jest gotówką podczas odbioru maszyny Dodatkowo atutem naszej marki jest szybka wycena, która nie jest niczym nadzwyczajnym, gdyż zawsze dbamy o ekspresowe realizacje zleceń. Gwarantujemy także bezpłatny odbiór oraz transport każdej maszyny z terenu Polski. Płatność każdorazowo odbywa się gotówką po podpisaniu umowy.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Które maszyny rolnicze skupujemy?

Skup maszyn rolniczych Radom działa na terenie całego kraju, nie ma dla nas znaczenia liczba ciągników, którą chcesz sprzedać. Płatność za maszynę rolniczą zawsze ma miejsce gotówką. Maszyny rolnicze, które odkupujemy za każdym razem są za najwyższą rynkową cenę. Nasz skup odkupuje następujące maszyny: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Jakie maszyny rolnicze odkupujemy w całej Polsce?

Jesteśmy skłonni odkupić każdą maszynę rolniczą. Nie ma dla nas znaczenia miejsce Twojego zamieszkania. Dodatkowo zawsze zapewniamy najwyższą stawkę na polskim rynku. Skup maszyn rolniczych Radom działalność prowadzi nie tylko w tej okolicy. Radom, jak i inne miasta oraz wsie na terenie województwa Mazowieckie są lokalizacjami, do których na pewno uda nam się dotrzeć w celu odkupienia od Ciebie konkretnej maszyny.

Skup ciągników rolniczych w całej Polsce

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki to tylko niektóre ze sprzętów, których skupem jesteśmy zainteresowani. Nie ma dla nas znaczenia ich marka, stan, czy wygląd. Nasze usługi sprawdzają się także w związku ze skupem niekompletnych, starych maszyn, jak również tych, które mają niejasną sytuację prawną. Skup ciągników rolniczych w każdym stanie oferuje każdą możliwość skupu bez względu na sytuację prawną danej maszyny.

Skup uszkodzonych maszyn oraz ciągników

Maszyny rolnicze, stare, niekompletne oraz popsute, które nie będą już przez Ciebie wykorzystywane, a koszty ich naprawy będą olbrzymie, nie muszą już zajmować miejsca na Twojej posesji. Z tego też względu nasz skup jest otwarty na odkupienie od Ciebie każdej liczby ciągników bez konieczności zamieszczania ogłoszenia w Internecie. Nigdy nie można mieć pewności związanej z tym, że akurat znajdzie się nabywca danej maszyny. O wiele korzystniej jest skorzystać z oferty naszego skupu. Każdorazowo oferujemy najwyższą stawkę na polskim rynku i z tego też względu możesz mieć pewność odnośnie do tego, iż będzie to najlepsza oferta sprzedażowa, jaką możesz uzyskać na terenie kraju. Ważne jest także przypomnienie tego, iż nie pobieramy dodatkowych opłat za odbiór oraz transport dowolnej maszyny.

Minimum dokumentów oraz płatność gotówką

Maszyny rolnicze dzięki prowadzonemu przez nas skupowi maszyn rolniczych bardzo szybko mogą zmienić swojego właściciela, więc nie musisz martwić się zajmującą miejsce na Twojej posesji niezliczoną liczbą sprzętów. Skup zwraca uwagę na to, by wszystko było przygotowane na czas, a dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować najwyższe stawki na polskim rynku także za uszkodzone, stare i niekompletne maszyny. Jeśli na samym początku wyślesz nam komplet dokumentów transakcja przebiegnie sprawnie, a płatność każdorazowo odbywa się gotówką przy odbiorze sprzętu. Klient nie ponosi żadnych kosztów za transport oraz odbiór maszyny.

Maszyny rolnicze – które ze starszych propozycji odkupujemy?

Nasz skup maszyn rolniczych Radom odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Nie ma dla nas znaczenia ich specyfikacja oraz stan techniczny. Nie ma potrzeby, byś poświęcał czas na wyszukiwanie nabywcy samodzielnie. Sprzedaż sprzętów dzięki wysyłce kompletu dokumentów za każdym razem realizowana jest bardzo sprawnie. Oferujemy najwyższą stawkę na polskim rynku. Nie pobieramy już dodatkowych pieniędzy za odbiór oraz transport maszyn, gotówka płatna jest przy odbiorze.

Skup maszyn rolniczych Radom – oferta dla naszych klientów

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki skupujemy od wszystkich właścicieli firm, posiadających ciągniki rolnicze lub innego typu sprzęt rolniczy. W zakresie skupu maszyn rolniczych jesteśmy chętni odkupić je od rolników oraz osób prywatnych za najwyższe stawki w kraju. Skup maszyn rolniczych dojeżdża w każde miejsce na terenie kraju, byśmy mogli odebrać maszynę odkupioną przez nasz skup. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Mazowieckie to zawsze pewność minimum formalności oraz bezpłatny odbiór sprzętów.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Mazowieckie – najkorzystniejsza oferta w Polsce

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie to szybka okazja do tego, by pozyskać dodatkową gotówkę na bieżące wydatki. Mnogość maszyn rolniczych i ciągników wpływa na to, że klientom oferujemy nasz skup maszyn i ciągników. Maszyny rolnicze, które skupujemy, nie muszą być nowe, ani kompletne. Zawsze dbamy o minimum formalności oraz szybką wypłatę gotówki przy odbiorze maszyny. Dodatkowo nie pobieramy dodatkowych opłat za transport oraz odbiór maszyny z dowolnego miejsca na terenie kraju.

Skup ciągników rolniczych Mazowieckie – co nas wyróżnia?

Skup zawsze ma na uwadze zadowolenie obu stron, biorących udział w danej transakcji. Z tego też względu zawsze szybko odpowiadamy na kompletne zgłoszenia. Skup interesują: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Nie ma dla nas problemu to, by dojechać w wybranie miejsce w celu odbioru maszyn. Jest to nie związane z żadnym dodatkowym kosztem. Nie ma potrzeby martwienia się ewentualną dopłatą.

Sprzęt rolniczy – sprzedaż przez właściciela

Zbycie sprzętów rolniczych zajmuje dużo czasu i nie zawsze też może być zwieńczona powodzeniem. Dodatkowo daną maszynę należy naprawić, doczyścić, poświęcić czas na przygotowanie i zamieszczenie ogłoszenia w Internecie. Sprzedaż maszyny i ciągników zajmuje dużo czasu i nigdy też nie można być pewnym tego, czy akurat w danej okolicy znajdzie się chętny nabywca. Z tego też względu lepiej wysłać kompletne zgłoszenie do naszego skupu. Nie ma dla nas znaczenia ich marka, wiek czy specyfikacja i stan techniczny. Koszty dojazdu i odbioru maszyny są po naszej stronie. Oferujemy także najwyższe stawki w całym kraju.

Płatność gotówką przy odbiorze oraz najwyższe ceny

Wszystkie maszyny różnią się między sobą stawkami przy jednakowej specyfikacji z tego względu, że ogłoszeniodawcy biorą pod uwagę możliwość negocjacji cen danych sprzętów. Skup ciągników takich jak john deere w przypadku naszej firmy ma stałą cenę. Wynika to z tego, że nasza cena jest najwyższą jaką możemy zaproponować i nie bierzemy pod uwagę możliwości negocjacji. Nie ma dla nas znaczenia specyfikacja danej maszyny, jej marka, czy rok produkcji.

Skup ciągników oraz sprzętu rolniczego ma miejsce ekspresowo i dodatkowo za najwyższą stawkę w Polsce. Daj sobie szansę na dodatkową gotówkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów transportu na terenie kraju.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną