Skup ciągników rolniczych

Skup ciągników rolniczych, traktorów kombajnów z całej polski. Dokupimy od ciebie maszynę bez względu na wiek moc czy stan techniczny. Odkupujemy ciągniki stare oraz całkiem nowe. Nie ogranicza nas moc ciągnika czy jego stan techniczny. Odkupujemy je wszystkie. Interesują nas również traktory niekompletne lub uszkodzone. Posiadamy własny transport, więc odbiór zawsze realizujemy we własnym zakresie. Nasza cecha nadrzędna to brak zbędnych formalności a gotówkę zawsze wręczamy wprost do twoich rąk.

Tu jest miejsce na twoją reklamę

Więcej informacji 533 723 767

Skup ciągników rolniczych z możliwością wymiany na nowe maszyny rolnicze

Jako profesjonalny skup ciągników rolniczych odkupimy stare maszyny z możliwością dostarczenia zupełnie nowych. Dzięki bliskiej współpracy z producentami zapewniamy najlepsze ceny na rynku. Dzięki temu zdejmujemy z ciebie skomplikowany oraz drogi proces napraw urządzenia lub pojazdu, który może nie przynieść efektów. Zadzwoń więc już teraz.

Odkup traktorów z trudną sytuacją prawną

Nasz skup ciągników dzięki wieloletniemu doświadczeniu branżowemu jest w stanie zapewnić odbiór każdej maszyny w każdym stanie technicznym. Skup traktorów to nie jedyny dział naszej firmy. Chętnie przyjmiemy wszelkie maszyny uprawowe, kombajny, kosiarki, przyczepy itp. Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego, by uzyskać szczegółową wycenę.

Wiodący krajowy lider skupujący maszyny rolnicze

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Skup ciągników rolniczych

Kilka rzeczowych informacji.

Zostawienie ciągnika rolniczego w skupie jest idealnym rozwiązaniem dla rolników, którzy nie mają czasu na długotrwałe przygotowywanie maszyn do sprzedaży. Jest to pewna forma sprzedaży z gwarancją braku roszczeń z naszej strony. Nasza firma zajmuje się skupem ciągników rolniczych od wielu lat i może zagwarantować, że sprzedaż nastąpi na miejscu, bez zbędnych formalności w cenie najlepszej na rynku. Każda transakcja jest upraszczana w ten sposób, by wszelkie formalności jak najbardziej zminimalizować. Gotówka zawsze wypłacania jest natychmiast wprost do Państwa rąk.

Skupujemy ciągniki każdego rodzaju i każdej marki. My nie obawiamy się złego stanu technicznego. Interesuje nas każdy traktor rolniczy każdego rodzaju w tym maszyny stare, uszkodzony czy niekompletny. Odkupimy ciągniki niższej klasy, jak i również te całkiem nowe. Na miejscu dokonujemy uczciwej wyceny, która zawsze jest z korzyścią dla naszego klienta. Jesteśmy przekonani, iż pozytywnie zaskoczymy każdego z naszych klientów, ceną, jaką zaproponujemy za sprzęt.

W sferze zainteresowań naszego skupu są ciągniki w każdym stanie technicznym. Jeśli maszyna jest uszkodzona lub niekompletna również dokonamy jej wyceny. Nasz skup ciągników zainteresowany jest sprzętem w każdym stanie. Zakupimy sprzęt rolniczy świetnie utrzymany, który nie nosi śladów użytkowania, jak również i uszkodzone starsze ciągniki, które lata świetności mają już dawno za sobą. Interesują nasz wszystkie pojazdy. Odkupimy również większe ilości maszyn rolniczych. Więc gdy ktoś sądzi, że jego ciągnik czy traktor nadaje się tylko na złom, prawdopodobnie nasz skup maszyn zaoferuje więcej. Gdy z innych względów nie jesteście przekonani, że bezproblemowo znajdziecie nabywcę na wasz pojazd, również zgłoście się do naszego skupu. Co ważne nasz skup działa na terenie całej Polski, więc kilometry nas nie ograniczają, skupujemy ciągniki i traktory z każdego krańca polski. Skontaktuj się więc z nami jak najszybciej by uzyskać pieniądze za swoje stare maszyny rolnicze.

 

 Możliwość wymiany maszyn rolniczych na nowe

Jako krajowy lider skupujący maszyny rolnicze z całego kraju oferujemy naszym klientom możliwość wymiany używanego sprzętu rolniczego na zupełnie nowy. Dzięki temu nasz klient unika całego długotrwałego procesu sprzedaży starego i nabywania nowego. Całość ograniczana jest jedynie do jednej transakcji, podczas której odbierane są stare maszyny rolnicze oraz dostarczane zupełnie nowe. Ponadto dzięki bliskiej współpracy z szeregiem producentów maszyn rolniczych jesteśmy w stanie zapewnić wszystkim naszym klientom najkorzystniejsze warunki finansowe każdej transakcji. Jeśli więc chcesz zmodernizować lub wymienić swój ciągnik rolniczy, przyczepę lub jakikolwiek inne maszyny rolnicze koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy pewnie, że będziemy w stanie przedstawić ofertę, która zadowoli każdego.

Zajmujemy się skupem ciągników rolniczych na terenie całej polski

100%

100% Zadowolonych Klientów

Marki skupywanych traktorów

Prowadzimy skup ciągników i traktorów niezależnie od marki. Jeśli chcesz sprzedać swój sprzęt? Zwróć się do naszego skupu, odkupimy go od ciebie niezależnie jakiej jest on marki. My nie ograniczamy się do najpopularniejszych ciągników. Skupujemy również sprzęt uszkodzony czy nie komplety. Więc nie martw się iż odmówimy jakiegokolwiek zakupu . Zgłoś się już teraz, poznaj naszą fachową obsługę i sprzedaj szybko swój ciągnik rolniczy.

  Czy prowadzimy skup ciągników rolniczych?

Oczywiście jesteśmy firmą która zajmuje się skupem maszyn kompleksowo a skup ciągników jest jedną z kategorii jaką się zajmujemy. Jak wiadomo sprzedaż takiego sprzętu niesie ze sobą dużą ilość formalności. Kontaktując się z naszym działem odpowiedzialnym za skup ciągników z pewnością tego unikniesz. Nasi fachowcy służą poradą na każdym etapie więc pozbycie się twojej starej maszyny nie będzie już problemem. Nas nie ogranicza zły stan techniczny czy zły wygląd. Ten skup ciągników przyjmie maszynę w każdym stanie. Bierzemy na siebie cały proces sprzedaży. Tym samy odciążamy ciebie czyli rolnika byś mógł zająć się swoim gospodarstwem. Ten skup ciągników jest najrozsądniejszym rozwiązaniem gdy potrzebujesz gotówki natychmiast.Obsłużyliśmy już setki klientów i mamy za sobą szerokie grono zadowolonych klientów z naszego działu odpowiedzialnego za skup ciągników.

Posiadamy własny transport

Nasz skup posiada auto lawety różnego rozmiaru więc transport kupionego sprzętu zawsze realizujemy na swój własny koszt. Masz pewność więc twój ciągnik rolniczy zostanie odebrany bezzwłocznie. Udział naszych klientów ograniczamy jedynie do niezbędnych kwestii formalnych związanych z zakupem. 

 

Co wyróżnia nasz skup ?

  • Bezpłatna wycena za pomocą formularza e mail
  • Minimum formalności przy sprzedaży wszelkich maszyn rolniczych
  • Gotówka wypłacana do rąk
  • Odkup pomimo złego stanu technicznego

NASZ NADRZĘDNY CEL NASZEGO SKUPU MASZYN ROLNICZYCH TO POMOC ROLNIKOM. OTO KILKA WYBRANYCH OPINII

Stary traktor stał nieużywany już drugi sezon. Wystawiałem go w ogłoszeniach bez skutku. Pieniądze dostałem do ręki i pojazd został zabrany od razu. 

Długo ogłaszałem przyczepę oraz kilka innych maszyn rolniczych bez żadnego skutku. Dzięki temu skupowi maszyn rolniczych błyskawicznie się jej pozbyłem i gotówkę dostałem prosto do ręki.

Potrzebowałem pieniędzy na wpłatę zaliczki na nowy ciągnik. Ten skup pozwolił mi wyrobić się w terminie i uzyskałem świetną kwotę za stary ciągnik.

Kontakt do skupu maszyn rolniczych

Lokalizacja

Cały kraj

E mail

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas e mail a wycenimy twoje maszyny rolnicze