Skup maszyn rolniczych

Katowice

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Bolesławiec

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasz skup maszyn rolniczych Bolesławiec i skup maszyn rolniczych Dolnośląskie każdorazowo działają w taki sposób, by obie strony były zadowolone ze zrealizowanych transakcji. Jesteśmy w stanie odkupić od Ciebie wszystkie maszyny: nowe, starsze, uszkodzone, jak i niekompletne, które znajdują się na terenie Polski. Wycena i odbiór maszyn są realizowane bardzo sprawnie w momencie, gdy otrzymamy kompletne zgłoszenie. Odkupujemy każdy ciągnik rolniczy, sprzęty rolnicze i maszyny. Czekamy na nadesłane przez Ciebie:

 • zdjęcie,

 • opis stanu technicznego oraz dane,

 • miejscowość,

 • oczekiwaną cenę.

Komplet dokumentów pozwoli nam na szybką realizację transakcji każdej z maszyn. Nam także zależy na czasie, a płatność jest wypłacana gotówką przy odbiorze maszyny. Szybka wycena jest jednym z atutów naszej firmy. Kolejne to minimum formalności oraz bezpłatny odbiór i transport każdej maszyny z terenu całego kraju. Nie musisz więc martwić się żadnymi dodatkowymi kosztami.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze – jakie chcemy skupować?

Skup maszyn rolniczych Katowice nie zamyka się wyłącznie na skup w konkretnych lokalizacjach. Odkupujemy każdą liczbę ciągników, które masz do sprzedania oraz dowolną maszynę rolniczą, która zajmuje miejsce na Twojej posesji. Maszyny rolnicze jesteśmy skłonni odkupić za najwyższą stawkę na polskim rynku. Nasz skup ma doświadczenie w przypadku odkupywania sprzętów rolniczych i każdej maszyny także z niejasną sytuacją prawną. Odkupujemy: ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Maszyny rolnicze w całej Polsce

Skupujemy dowolną maszynę rolniczą, która zajmuje miejsce na Twojej posesji i chcesz zmienić ten stan rzeczy. Skup maszyn rolniczych Katowice jest gwarancją najwyższej stawki na polskim rynku oraz minimalnej liczby dokumentów. Katowice, inne wsie, czy miasta w województwie Śląskie są tymi, do których zawsze uda nam się dotrzeć w celach skupowych.

Skup ciągników rolniczych – dojazd do każdej lokalizacji

Przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki to tylko niektóre z propozycji, które jesteśmy skłonni od Ciebie kupić. Nie ma dla nas znaczenia ich stan techniczny, gdyż oferowane przez nas usługi mają zastosowanie przez cały rok bez względu na ich lokalizację. Skupujemy także te maszyny rolnicze, które są uszkodzone, stare, z niejasną sytuacją prawną oraz niekompletne. Skup ciągników rolniczych w każdym stanie jest maszyn wyróżnikiem.

Zbycie starych maszyn i sprzętów

Maszyny rolnicze, te starsze, niekompletne i uszkodzone na pewno nie zostaną przez Ciebie szybko sprzedane we własnym zakresie. Dodatkowo będziesz musiał zainwestować w kosztowne naprawy. Nasz skup zawsze odkupi każdą liczbę ciągników, by już w dalszym okresie nie zajmowały miejsca na Twoim podwórku. Przygotowanie ogłoszenia zajmuje sporo czasu, a dodatkowo musisz zadbać także o renowację maszyny. My oferujemy najkorzystniejsze stawki w całej Polsce. Realizacja płatności jest gotówkowa i zawsze ma miejsce po podpisaniu umowy oraz przy odbiorze danego sprzętu rolniczego.

Szybkość realizacji nadesłanego do nas zgłoszenia

Maszyny rolnicze dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych są szybkim sposobem na zdobycie dodatkowych pieniędzy bez względu na skupowaną przez nas liczbę sprzętów. Bez względu na ich specyfikację nasz skup zawsze odkupuje je od Ciebie za najwyższą stawkę w Polsce bez względu na ich stan techniczny, czy lokalizację. Płatność za skupione przez nas sprzęty za każdym razem jest gotówkowa. Nie ponosisz dodatkowo żadnych kosztów związanych z odbiorem oraz transportem dowolnego odkupionego przez nas sprzętu.

Maszyny rolnicze – zbycie każdej maszyny

Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Katowice skupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Wyszukiwanie klienta we własnym zakresie zajmuje dużo czasu i nie musi być zwieńczona powodzeniem. Zbycie sprzętów, jeśli skorzystasz z naszych usług, będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Przy nadesłaniu do nas kompletnego zgłoszenia już za kilka dni możesz cieszyć się dodatkową gotówką. Koszty związane z odbiorem oraz transportem maszyn za każdym razem Cię nie dotyczą.

Skup maszyn rolniczych Katowice – szeroki zakres działania

Sprzęt rolniczy, czyli maszyny rolnicze i ciągniki skupujemy od każdej z firm, która ma ciągniki rolnicze lub inny sprzęt rolniczy. W zakresie skupu maszyn rolniczych współpracę skupową podejmujemy także z rolnikami i osobami prywatnymi bez względu na województwo. Zbycie maszyn rolniczych przez nasz skup nigdy nie zajmuje dużo czasu, gdyż skup maszyn rolniczych Śląskie ma na uwadze to, by wszystko odbywało się naprawdę sprawnie. Nigdy nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat związanych z odbiorem, czy transportem dowolnej liczby sprzętów rolniczych z Twojej posesji. Zapewniamy także minimum formalności.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Śląskie – skup w całej Polsce

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie maszyn rolniczych i ciągników pozwala klientom pozyskać dodatkową gotówkę. Skup maszyn i ciągników działa na terenie każdego województwa. Skupowane przez nas maszyny rolnicze nie muszą być nowe, ani kompletne. Interesują nas także te starsze, uszkodzone, czy z niejasną sytuacją prawną.

Skup ciągników rolniczych Śląskie – szybka wypłata gotówki

Skup bierze pod uwagę to, że dodatkowa gotówka zawsze się przyda. Z tego też względu oferujemy najwyższe stawki w całym kraju. Priorytetowo odpowiadamy na nadesłane do nas kompletne zgłoszenia. Prowadzony przez nas skup odkupuje: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Nigdy nie pobieramy żadnych kosztów odnośnie do odbioru, czy transportu odkupionych przez nas maszyn. Wyróżniają nas terminowość płatności oraz minimum dokumentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zbycie maszyn rolniczych przez właściciela

Sprzedaż sprzętów rolniczych jest długotrwałym zajęciem, jeśli weźmie się pod uwagę chęć sprzedania danego sprzętu. Konkretną maszynę należy wyczyścić, naprawić, co związane jest z dodatkowymi kosztami. My zawsze odkupujemy wszystkie maszyny oraz dowolną liczbę ciągników. Zwracaj uwagę na to, że nie ma dla nas znaczenia ich rok produkcji, stan techniczny, czy konkretna marka. Dodatkowo zawsze zapewniamy najwyższą stawkę w całej Polsce. Dzięki sprzedaży dowolnej liczny sprzętów możesz zyskać wolne miejsce na swoim podwórku. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce, które znajduje się na terenie całej Polski.

Dojazd na terenie całej Polski bez dodatkowych kosztów

Różne firmy maszyny za ten sam typ sprzętów oferują różne stawki. Wynika to z tego, iż skup ciągników takich jak john deere bierze pod uwagę możliwość negocjacji ceny. Z tego też względu jest ona najwyższa. Zawsze odkupujemy każdą maszynę, nie zwracając uwagi na jej uszkodzenia, czy stan techniczny i specyfikację.

Skup ciągników oraz innych maszyn rolniczych jest bardzo szybkim działaniem, jeśli skorzystasz z usług naszej firmy. Nigdy nie pobieramy dodatkowej opłaty za odbiór i transport maszyny z dowolnego województwa.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną