Skup maszyn rolniczych Śląskie

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych Śląskie

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Jeśli masz na sprzedaż sprzęt rolniczy nie musisz dłużej przejmować się tym, że zajmuje miejsce na Twojej posesji. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Śląskie i skup maszyn rolniczych Katowice oferuje możliwość ich odkupienia od Ciebie za najlepszą cenę na rynku. Zawsze jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania sprzedażowe. Interesują nas maszyny, uszkodzone lub niekompletne, stare, nowsze, uszkodzone mechanicznie. Za każdym razem zapewniamy szybką wycenę maszyn rolniczych, niezależnie od tego, czy jest to ciągnik rolniczy, czy inny sprzęt znajdujący się na Twojej posesji. Czekamy na nadesłanie przez Ciebie:

 • zdjęcia,

 • opisu stanu technicznego oraz danych,

 • miejscowości,

 • oczekiwaną cenę.

Tylko dzięki kompletowi informacji nasi pracownicy będą mogli przygotować dla Ciebie konkretną wycenę. Oferujemy najlepsze na polskim rynku stawki za skup maszyn rolniczych.Szybka wycena niezależnie od typu skupowanego sprzętu jest u nas podstawą, podobnie, jak płatność gotówką. Oferujemy także odbiór oraz transport kupionego od Ciebie sprzętu na nasz koszt.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze, które od Ciebie odkupimy

Jako skup maszyn rolniczych Śląskie naszą działalność prowadzimy już od wielu lat. W tym czasie udało nam się przygotować konkretne wytyczne, dzięki którym sprzedaż staje się jeszcze sprawniejsza. Interesują nas różne sprzęty – zaczynając od ciągników rolniczych aż po każdą maszynę rolniczą. Chętnie odkupimy od Ciebie dowolne maszyny rolnicze. Jesteśmy otwarci na kontakt z Twojej strony. Skup maszyn odkupi następujące maszyny : ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Czy odkupujemy maszyny rolnicze w całej Polsce?

Działamy na terenie całej Polski i jesteśmy w stanie odkupić od Ciebie dowolną maszynę rolniczą. Oferujemy najlepszą cenę bez względu na miejsce Twojego zamieszkania. Skup maszyn rolniczych Śląskie prowadzony przez nas działa na terenie całej Polski. Zatrudnieni przez nas pracownicy dojadą w każde miejsce. Nie ma dla nas znaczenia czy jest to Katowice, czy inne miasto na terenie województwa Śląskiego.

Skup ciągników rolniczych – czy je odkupujemy?

Jesteśmy zainteresowani odkupieniem ciągników rolniczych. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się również przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy ciągniki. Oferujemy profesjonalne usługi niezależnie od stanu konkretnej maszyny oraz ich niejasnej sytuacji prawnej. Zawsze odpowiadamy na każde zgłoszenie związane ze skupem maszyn. Oferujemy skup ciągników rolniczych w każdym stanie.

Skup niedziałających maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze w dalszym ciągu nie muszą zajmować miejsca na Twojej posesji. Nasza firma jest zainteresowana ich odkupieniem również od Ciebie. Nie musisz zajmować się czyszczeniem maszyny i doprowadzaniem jej do stanu używalności. Naprawy są bardzo kosztowne, zajmują czas, a i tak nie można mieć gwarancji związanej z tym, że uda się znaleźć konkretnego kupca. Prowadzony przez nas skup jest świetną propozycją związaną pozbyciem się maszyn i ciągników. Niekonieczne jest umieszczanie ogłoszenia w Internecie. Każdorazowo zapewniamy też minimum formalności.

Szybka wypłata gotówki oraz mała ilość dokumentów

Maszyny rolnicze, które są stare, niepotrzebne i zajmują miejsce na Twoim podwórku z powodzeniem mogą zmienić miejsce bytowania. Dzięki naszemu skupowi maszyn rolniczych możesz zarobić za nie gotówkę, co pozwoli Ci na przeznaczenie dodatkowych pieniędzy na bieżące wydatki. Nie będziesz musiał brać kredytu, a dodatkowo pozbędziesz się starych maszyn. Skup naszej firmy okaże się dla Ciebie bezproblemowy. Odpowiadamy za odbiór i transport maszyn z Twojej posesji, a płatność za każdym razem odbywa się gotówką.

Jakie maszyny rolnicze odkupujemy?

Nasz skup maszyn rolniczych Śląskie kupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn, stare i zabytkowe maszyny. Nie musisz tracić czasu na załatwianie wszystkich formalności we własnym zakresie, gdyż my zrobimy to za Ciebie. Wyszukiwanie potencjalnych kupców zajmuje sporo czasu, a w tym czasie możesz rozważyć sprzedaż maszyn naszemu skupowi. Gotówkę wypłacamy przy odbiorze sprzętów rolniczych.

Skup maszyn rolniczych Śląskie – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Oferta naszego skupu jest skierowana do rolników i firm. Sprzęt rolniczy od Twojej firmy również znajduje się w kręgu naszych zainteresowań, jeśli posiadasz maszyny rolnicze czy ciągniki. Obsługujemy każdy typ firm bez względu na jej wielkość, dlatego czekamy na kontakt z Twojej strony, jeśli posiadasz ciągniki rolnicze lub inny sprzęt rolniczy. Oferujemy szerokie możliwości skupu maszyn rolniczych, dbając przy tym o zadowolenie właścicieli maszyn rolniczych. Nasz skup to gwarancja najlepszych cen na rynku, a dodatkowo prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Katowice dba o odbiór sprzętów na nasz koszt.

Skup maszyn rolniczych i skup ciągników – dlaczego warto?

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie to gwarancja dodatkowej gotówki za posiadanie maszyn rolniczych i ciągników. Nie musisz brać kredytu w celu pozyskania dodatkowych środków na bieżące wydatki, jeśli zaufasz nam i innym klientom. Skup maszyn rolniczych i ciągników jest zainteresowany odkupieniem nowych i starych maszyn, także tych niedziałających.

Co wyróżnia nasz skup ciągników i maszyn?

Nasz skup za każdym razem odpowiada na wszystkie zgłoszenia, jesteśmy zainteresowani odkupieniem wszystkich maszyn. Dodatkowo nasz skup ma najlepsze warunki cenowe oraz najszerszą ofertę sprzedażową. W kręgu naszych zainteresowań skupowych jest kombajn ,ciągnik prasy rolujące, pługi i agregaty. Dbamy o odbiór i transport maszyny z Twojej posesji na nasz koszt.

Brak czasu na sprzedaż maszyn we własnym zakresie

Przy sprzedaży sprzętów rolniczych musisz mieć świadomość tego, iż jest to czasochłonne zajęcie. Nigdy też nie wiadomo, czy znajdzie się kupiec chętny odkupić od Ciebie sprzęt za zaproponowaną za maszynę kwotę. Oprócz tego musisz także zainwestować w naprawę maszyny i wszystkich ciągników. Odpada także załatwianie formalności przez Ciebie we własnym zakresie. Gotówkę płacimy przy odbiorze każdego sprzętu.

Najlepsza cena i płatność nawet w 24 h!

Maszyny wystawione na rynku sprzedażowym mają bardzo różne ceny. Wynika to z tego, iż w ich stawkę wliczona jest jeszcze możliwa negocjacja. My oferujemy zakup sprzętów , skup ciągników takich jak john deere i innych maszyn za najlepszą cenę na rynku. Gwarantujemy realną cenę za sprzęt bez względu na jego specyfikację.

Nie zastanawiaj się i skuś się na skup ciągników i sprzętu rolniczego od naszej firmy. Pamiętaj że prowadzimy również sprzedaż maszyn rolniczych

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną