Skup maszyn rolniczych Podkarpackie

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Podkarpackie

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych na pewno okaże się dla Ciebie zadowalający, jeśli chcesz sprzedać konkretny sprzęt. Proponujemy skup maszyn rolniczych Podkarpackie i skup maszyn rolniczych Rzeszów . To pozwala na zaoszczędzenie potrzebnego miejsca na Twoim podwórku. Zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom odbiorców, jeśli weźmie się pod uwagę nowe, niekompletne, stare maszyny, uszkodzone lub uszkodzone mechanicznie. Skup maszyn rolniczych w naszym przypadku oferuje bardzo szybką wycenę Twojego sprzętu. Wyliczymy, ile kosztuje Twój ciągnik rolniczy. By jednak do tego doszło musisz wysłać do nas:

 • zdjęcie,
 • opis stanu technicznego oraz konkretne dane,
 • miejscowość,
 • oczekiwaną cenę.

Te informacje pozwolą naszym pracownikom przygotować konkretną ofertę spersonalizowaną wprost dla Ciebie. To sprawi, iż cena przez nas zaproponowana za odkupienie maszyn rolniczych będzie zawsze adekwatna. Szybka wycena w przypadku każdego zgłoszenia jest u nas normą, podobnie jak płatność gotówką po finalizacji transakcji. Dbamy także o zapewnienie każdorazowego odbioru i transportu odkupionej od Ciebie maszyny.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze, którymi jesteśmy zainteresowani

Skup maszyn rolniczych Podkarpackie prowadzony jest przez naszą firmę już od wielu lat. W tym czasie udało nam się zminimalizować formalności. Interesują nas wszelkie maszyny, zaczynając od ciągników rolniczych aż po każdą maszynę rolniczą. Chętnie odkupimy od Ciebie różnorodne maszyny rolnicze. Zadzwoń do nas. Skup maszyn odkupi takie maszyny, jak: ciągnik rolniczy, ładowarka teleskopowa, kosiarki dyskowe, talerzówka, przyczepa wywrotka, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnia do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Czy odkupujemy maszyny rolnicze w całej Polsce?

Prowadzony przez nas skup maszyn działa na terenie całej Polski. Dzięki temu odkupimy od Ciebie dowolną maszynę rolniczą. Oferujemy najlepszą cenę na rynku bez względu na miejsce Twojego zamieszkania, gdyż skup maszyn rolniczych Podkarpackie działa na terenie całego kraju. Zatrudnieni przez nas pracownicy dotrą w każde miejsce – niezależnie od tego, czy jest to Rzeszów, czy inna miejscowość lub wieś w województwie Podkarpackie.

Skup ciągników rolniczych – czy nas interesuje?

Jesteśmy zainteresowani skupem ciągników rolniczych, ale interesują nas także: przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki. Usługi świadczone przez nas są profesjonalne. Nie ma dla nas znaczenia to, czy maszyny są uszkodzone oraz jak wygląda ich sytuacja prawna. Interesują nas wszystkie maszyny, jakie przyjmie nasz skup ciągników rolniczych w każdym stanie.

Skup zepsutych sprzętów rolniczych  

Maszyny rolnicze niekoniecznie muszą w dalszym ciągu zajmować wolne miejsce na Twojej posesji. Skoro i tak są przez Ciebie nieużywane, o wiele lepiej sprawdzi się ich sprzedaż. Nie musisz zajmować się ich przygotowywaniem do indywidualnej sprzedaży. Naprawy są kosztowne, zajmują dużo czasu, a i tak nie ma pewności związanej z tym, że ktoś zechce kupić daną maszynę rolniczą. Dzięki ofercie, jaką ma nasz skup szybko możesz pozbyć się maszyn i ciągników. Umieszczenie ogłoszenia w Internecie jest już niepotrzebne. Zawsze zapewniamy minimum formalności.

Szybka wypłata gotówki, minimum formalności

Nie musisz przejmować się tym, jeśli na Twoim podwórku znajdują się zbędne i popsute maszyny rolnicze, które już od lat są przez Ciebie nieużywane. Taka sytuacja nie musi mieć dłużej miejsca. Dzięki skupowi maszyn rolniczych stare maszyny mogą zamienić się w dostawę gotówki, dzięki czemu nie będziesz musiał brać kredytu na bieżące wydatki. Odkupienie starych maszyn nie stanowi dla nas żadnego problemu, gdyż jesteśmy odpowiedzialni także za wycenienie takich sprzętów. Skup dba o to, byś za każdym razem miał do podpisania minimum dokumentów. Zapewniamy także transport i odbiór wszystkich sprzętów, a płatność jest realizowana zawsze gotówką.

Czy odkupujemy stare maszyny rolnicze?

Nasz skup maszyn rolniczych Podkarpackie odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn. Interesują nas także stare, zabytkowe sprzęty, dzięki czemu nie musisz zajmować się poszukiwaniem nabywców, co jest czasochłonne i niekoniecznie musi zakończyć się pozytywnym rezultatem. Wyszukiwanie kupców maszyn nie musi być Twoim zadaniem, jeśli skontaktujesz się z prowadzonym przez nas skupem.

Skup maszyn rolniczych Podkarpackie – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Sprzęt rolniczy odkupujemy zarówno od firm, jak i rolników, więc jeśli masz własną działalność i sprzedajesz maszyny rolnicze i ciągniki jesteśmy otwarci na kontakt z Twojej strony. Nie ma dla nas znaczenia wielkość firm ani ich specyfikacja. Czekamy na wiadomość od Ciebie, jeśli posiadasz ciągniki rolnicze lub innego rodzaju sprzęt rolniczy. Oferujemy szerokie możliwości skupu maszyn rolniczych, w tym transport i odbiór maszyn rolniczych od każdej firmy. Nasz skup ma zawsze najlepsze ceny na rynku. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Rzeszów jest odpowiedzialny za odbiór sprzętu na własny koszt.

Skup maszyn rolniczych i skup ciągników – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Sprzedaż maszyn rolniczych w skupie jest dobrym rozwiązaniem odnośnie maszyn rolniczych i ciągników. Klientom odpowiada to, że za każdym razem oferujemy im najlepsze ceny i kupujemy wszystkie rodzaje sprzętów, niezależnie od ich stanu. Skup maszyn rolniczych i ciągników odkupuje nowe i używane maszyny rolnicze.

Skup ciągników i maszyn – dlaczego warto?

Nasz skup zawsze sprawnie odpowiada na każde zgłoszenie, dzięki czemu skup maszyn ma bardzo szeroką ofertę. Na polskim rynku pod tym względem jesteśmy numerem jeden. Odkupimy zarówno kombajn , jak i ciągnik prasy rolujące, pługi i agregaty. Jesteśmy zobowiązani do odbioru i transportu sprzętu z Twojej posesji na nasz koszt, a pieniądze za maszyny otrzymujesz gotówką.

Czy sprzedaż maszyn musi być we własnym zakresie?

Przy sprzedaży sprzętów rolniczych kluczowe jest zadbanie o to, by były one w dobrym stanie, kompletne, sprawne i dobrze prezentowały się nie tylko na zdjęciach, ale także w czasie oględzin. Inwestycja pieniędzy w daną maszynę niekoniecznie musi się zwrócić, a dodatkowo zajmuje sporo czasu. Nasz skup jest zainteresowany odkupieniem nowej i starej maszyny oraz wszystkich ciągników. Jesteśmy odpowiedzialni za załatwienie wszelkich formalności oraz odbiór i transport maszyn na nasz koszt.

Najlepsza cena na rynku i szybka wypłata gotówki

Zakup każdej z maszyny jest związany z określonymi kosztami i rozstrzałem cen w związku z możliwą negocjacją. My oferujemy zakup sprzętów oferując skup ciągników takich jak john deere i innych maszyn za faktyczną cenę, która jest zadowalająca oraz najwyższa dla obu stron. Za każdym razem oferujemy najlepszą cenę za dowolny sprzęt nie zwracając uwagi na jego specyfikację.

Nie zwlekaj i zainteresuj się tym co oferuje nasz skup ciągników i sprzętu rolniczego.

 

 

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną