Skup maszyn rolniczych Kielce

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Skup maszyn rolniczych

Kielce

Gwarancja:

 • Gotówki prosto do ręki lub błyskawiczny przelew
 •  Możliwości zamiany sprzętu na inny
 • Oferujemy nawięcej na rynku
 • Odbiór nawet w 24h
 • Skup również szukodzonych maszyn 

 

Dzień dobry. Nasza firma, którą jest skup maszyn rolniczych Kielce i skup maszyn rolniczych Świętokrzyskie z przyjemnością odkupi od Ciebie wszystkie niepotrzebne sprzęty, które zajmują miejsce na Twojej posesji. Za każdym razem jesteśmy w stanie zapłacić Ci najwyższą cenę za nowsze i starsze maszyny, uszkodzone, także mechanicznie i niekompletnie. Dbamy o to, by wycena maszyn odbywała się bardzo sprawnie także w chwili, gdy sprzedajesz ciągnik rolniczy. W tym celu musisz wysłać do nas:

 • zdjęcie,
 • opis stanu technicznego oraz dane,
 • miejscowość,
 • oczekiwaną cenę.

Dzięki tym wszystkim informacjom nasi pracownicy będą w stanie przygotować dla Ciebie ofertę dotyczącą sprzedaży maszyn za najlepszą cenę na rynku, a płatność za każdym razem ma miejsce gotówką. Szybka wycena w przypadku naszej firmy za każdym razem jest normą. Nasze przedsiębiorstwo swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski. Jesteśmy odpowiedzialni także za darmowy odbiór i transport wszystkich maszyn z Twojej posesji.

Jakie maszyny skupujemy?

Ciągniki rolnicze

Skup ciągników rolniczych niezależnie od marki oraz stanu technicznego.

Przyczepy rolnicze

Skup przyczep rolniczych niezależnie od stanu technicznego czy rocznika.

Kombajny

Skup kombajnów zbożowych, do warzyw. Kupimy każdy kombajn w każdej cenie.

Siewniki rozsiewacze opryskiwacze

Skup siewników, rozsiewaczy  oraz opryskiwaczy wszelkiego typu, bez względu na stan.

Pługi agregaty uprawowe

Skup pługów oraz agregatów uprawowych. Kupimy wszystkie maszyny.

Prasy kosiarki tury

Interesują nas prasy kostkujące rolujące, kosiarki bębnowe, bijakowe, dyskowe czy tury ciągnikowe.

Nasz skup maszyn rolniczych działa na terenie całego województwa

Maszyny rolnicze, którymi jesteśmy zainteresowani

Skup maszyn rolniczych Kielce prowadzi swoją działalność na terenie całego kraju. Nie interesuje nas to, ile ciągników rolniczych, czy jakąkolwiek inną maszynę rolniczą masz na sprzedaż. Za każdym razem odkupimy od Ciebie maszyny rolnicze, jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy właśnie z naszym skupem. Prowadzony przez nas skup odkupuje następujące maszyny : ciągnik rolniczy, ładowarkę teleskopową, kosiarki dyskowe, talerzówkę, przyczepę wywrotkę, tury, rozrzutnik obornika, pług zagonowy i obrotowy, agregat uprawowo-siewny, siewnik zbożowy, kosiarki bębnowe, kombajn zbożowy, sieczkarnię do kukurydzy oraz wszelkie inne sprzęty rolnicze.

Maszyny rolnicze w całej Polsce – czy jesteśmy nimi zainteresowani?

Nasza firma działa na terenie całego kraju. Nie ma dla nas znaczenia, gdzie dokładnie mieszkasz. Z przyjemnością odkupimy każdą maszynę rolniczą, oferując przy tym najlepszą cenę w Polsce, gdyż skup maszyn rolniczych Kielce ma na pierwszym miejscu na uwadze zadowolenie klienta. Kielce, inne miasta i wsie na terenie całego województwa Świętokrzyskie to miejsca, do których na pewno uda nam się dotrzeć.

Skup ciągników rolniczych – czy odkupujemy też ciągniki?

W kręgu naszym skupowych zainteresowań znajdują się także: przyczepy rolnicze, kombajny, ładowarki teleskopowe, czy właśnie ciągniki. Świadczone przez nas usługi dotyczą także sprzętów popsutych, uszkodzonych oraz tych z niejasną sytuacją prawną. Interesuje nas skup ciągników rolniczych w każdym stanie.

Odkupienie ciągników rolniczych oraz innych uszkodzonych maszyn

Jeśli posiadasz maszyny rolnicze, które już od dłuższego czasu są przez Ciebie nieużywane i zajmują miejsce na Twojej posesji z powodzeniem możesz zadbać o to, by naprawy wykonywane w Twoim zakresie nie były już potrzebne. Nasz skup jest zainteresowany odkupieniem od Ciebie wszystkich ciągników. Nie musisz umieszczać ogłoszenia w Internecie, co także jest czasochłonnym zajęciem i nie zawsze musi zakończyć się sukcesem. Dzięki skorzystaniu z usług naszej firmy możesz mieć także pewność odnośnie minimum formalności.

Wypłata gotówki oraz mała ilość dokumentów

Maszyny rolnicze w dalszym ciągu nie muszą zajmować miejsca na Twojej posesji w chwili, gdy z powodzeniem możesz zająć się ich sprzedażą. Dzięki prowadzonemu przez nas skupowi maszyn rolniczych masz szansę dorobienia dodatkowych pieniędzy. Obserwowanie sprzętów wiekowych nie musi być już konieczne. Nasz skup jest gwarancją najlepszej ceny na polskim rynku. Zaletą wyboru prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa jest także to, że za każdym razem dbamy o minimum formalności. Dbamy także o bezpłatny odbiór i transport maszyn, a płatność ma miejsce gotówką przy odbiorze.

Stare maszyny rolnicze – czy je odkupujemy?

Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych Kielce odkupi od Ciebie: ciągniki, przyczepy, kombajn, inne stare, zabytkowe i niekompletne maszyny. Jesteśmy zainteresowani skupem sprzętów wszystkich marek. Tracenie czasu we własnym zakresie na umieszczanie ogłoszeń nie będzie w Twoim przypadku koniecznością. Wyszukiwanie potencjalnego kupca także zajmuje czas, a skup sprzętów nie zawsze musi być zwieńczony sukcesem. Nasz skup przyjmuje wszystkie sprzęty i każdorazowo płacimy za nie gotówką przy odbiorze.

Skup maszyn rolniczych Kielce – do kogo skierowana jest nasza oferta?

Sprzęt rolniczy każdorazowo skupujemy od rolników, ale także firm, które posiadają maszyny rolnicze i ciągniki. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z każdą z firm. Jeśli masz ciągniki rolnicze lub innego typu sprzęt rolniczy chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Oferujemy szerokie możliwości skupu maszyn rolniczych. To wszystko wpływa na to, iż grono klientów zadowolonych z naszych usług przez cały czas się powiększa. Nasz skup maszyn rolniczych oferuje bezpłatny odbiór i transport sprzętów od każdego klienta, Jednocześnie należy mieć na uwadze to, iż skup oferuje najkorzystniejsze ceny na rynku. Skup maszyn rolniczych Świętokrzyskie nie dolicza żadnej opłaty klientom, od których trzeba odebrać sprzęt rolniczy.

Skup maszyn i skup ciągników rolniczych Świętokrzyskie – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pozostawienie maszyn rolniczych w skupie jest dobrym rozwiązaniem na spieniężenie maszyn rolniczych i ciągników, które wyłącznie zajmują miejsce na Twojej posesji. Naszym klientom radzimy skorzystanie z usług naszej firmy, gdyż skup maszyn i ciągników działa na terenie całej Polski i odkupujemy nowe i stare maszyny rolnicze wszystkich marek.

Atuty przedsiębiorstwa skup ciągników rolniczych Świętokrzyskie

Skup za każdym razem odpowiada na wszystkie zgłoszenia, dzięki czemu klienci są zadowoleni z naszych usług. Wpływ na to na również przyjmowanie do skupu wszystkich sprzętów. Skup interesują: kombajn, ciągnik prasy rolujące, pługi agregaty czy przyczepy wywrotki. Jesteśmy odpowiedzialni za bezpłatny odbiór maszyn terenu całego kraju, nie doliczając za to żadnej opłaty.

Sprzedaż sprzętów na własną rękę

W związku ze sprzedażą sprzętów rolniczych kluczowe jest zadbanie o to, by szybko udało się znaleźć nowego nabywcę. Zanim jednak do tego dojdzie przed zrobieniem zdjęć należy zająć się tym, by doczyszczoną maszynę można było sfotografować i zamieścić ogłoszenie w Internecie. Sprzedaż maszyny i ciągników nie w każdym przypadku musi zakończyć się szybkim sukcesem. Z tego też powodu po mistrzowsku sprawdza się możliwość skorzystania z oferty naszego skupu. Za każdym razem płacimy gotówką przy odbiorze, a sprzedany sprzęt odbieramy za darmo bez doliczania dodatkowej opłaty. Kluczowe jest także to, że działamy na terenie całej Polski.

Najkorzystniejsze ceny na rynku i płatność gotówką przy odbiorze

Wszystkie maszyny można kupić w różnych cenach, co jest widoczne po kwocie ich ogłoszeń. Ceny sprzętów i skup ciągników takich jak john deere mają zawyżone ceny ze względu na możliwą negocjację. Prowadzony przez nas skup oferuje najlepszą na polskim rynku stawkę za wszystkie sprzęty niezależnie od ich specyfikacji.

Skup ciągników i sprzętu rolniczego – idealna oferta dla wszystkich osób prywatnych, rolników oraz firm. Prowadzony przez nas skup maszyn rolniczych działa na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną

Kontakt

Lokalizacja

Cały kraj

Email

biuro@web-designstudio.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Sobota: 8-21

Niedziela: 8-20

Przejdź do zakładki kontakt i prześlij do nas formularz z wyceną